Tarnów. Bezpłatne konsultacje dla przyszłych przedsiębiorców

  • 20.10.2021, 09:04
  • Źródło: UMT
Tarnów. Bezpłatne konsultacje dla przyszłych przedsiębiorców
Planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Chcesz zapoznać się z najnowszymi przepisami i dowiedzieć się o przysługujących ulgach i uprawnieniach? Weź udział w bezpłatnych konsultacjach organizowanych przez Ośrodek Doradczy w Powiatowym Urzędzie Pracy. Najbliższe spotkanie zaplanowano 22 października.

Z indywidualnych konsultacji chętni będą mogli skorzystać już w piątek. Porady udzielane są przez przedstawicieli tarnowskiego oddziału ZUS, Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy. Udział w Ośrodku Doradczym pomaga w uzyskaniu informacji na temat najnowszych przepisów, przysługujących ulg i uprawnień.

Osoby, które chcą wziąć udział w konsultacjach, proszone są o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania pod numerem telefonu 14 688 23 71.

Źródło: UMT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe