Dwóch pacjentów z COVID-19 na Oddziale Neurochirurgi w tarnowskim szpitalu

  • 12.10.2021, 12:44
  • Gabriela Kudła
Dwóch pacjentów z COVID-19 na Oddziale Neurochirurgi w tarnowskim szpitalu…
Dwóch pacjentów z Oddziału Neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu św. Łukasza w Tarnowie otrzymało pozytywny wynik na koronawirusa. Jeden z nich, którego stan po przebytym zabiegu oceniany jest jako dobry, zostanie przetransportowany do Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie obecnie przyjmowani są pacjenci covidowi z regionu. Stan drugiego pacjenta lekarze określają jako coraz lepszy, jednak w chwili obecnej pozostanie on w izolatce na oddziale.

Placówka nie wstrzymała odwiedzin, również na oddziale neurochirurgii. Wciąż obowiązują tam dotychczasowe zasady odwiedzin pacjentów, to znaczy, że u chorego może przebywać tylko jedna osoba, a czas trwania wizyty to maksymalnie 15 minut. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe