Projekty edukacyjne ZUS – dyżur ZUS dla nauczycieli

  • 11.10.2021, 14:02
  • Daria Kurczab
Projekty edukacyjne ZUS – dyżur ZUS dla nauczycieli
12 października tarnowska placówka ZUS organizuje dyżur telefoniczny. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat projektów edukacyjnych dla młodzieży szkół podstawowych i średnich.

Ubezpieczenia społeczne towarzyszą nam przez całe życie. Dlatego warto wiedzę o nich przekazywać już od najmłodszych lat. W czasie dyżuru będzie można poznać szczegóły projektów:

dla uczniów szkoły podstawowej pt. "Projekt z ZUS",

dla uczniów szkoły średniej "Lekcje z ZUS" w tym olimpiadę "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych",

konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku".

Każdy z projektów edukacyjnych ZUS dostosowany jest do wieku uczniów i metod, które są używane na danym etapie kształcenia. ZUS zapewnia bezpłatne materiały dydaktyczne oraz wsparcie merytoryczne dla nauczycieli. Pomocą w realizacji projektów służą koordynatorzy ds. komunikacji społecznej i edukacji w każdym oddziale ZUS.

Dyżur telefoniczny odbędzie się we wtorek 12 października 2021 r. w godz. 9:00 - 11:00, pod numerem telefonu: 14 632 75 96.

 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe