D. Tusk: To my bronimy konstytucji, to my bronimy Rzeczypospolitej przed uzurpatorami

  • 10.10.2021, 19:07 (aktualizacja 10.10.2021, 19:10)
  • TVN24/x-news
D. Tusk: To my bronimy konstytucji, to my bronimy Rzeczypospolitej przed…
Warszawa. - Pseudo trybunał, grupa przebierańców przebranych w sędziowskie togi, na polecenie prezesa rządzącej partii, gwałcąc polską konstytucję, postanowiła wyprowadzić naszą ojczyznę z UE – grzmiał Donald Tusk podczas prounijnego protestu na Placu Zamkowym w Warszawie. Na demonstracji zorganizowanej po czwartkowym (07.10) orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego pojawiły się tysiące osób. Jak mówił Tusk, to właśnie Ci, którzy protestują naprawdę bronią konstytucji.

Prounijne manifestacje w całym kraju po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Kraków, Poznań, Katowice. Niedziela upływa w całym kraju pod znakiem prounijnych demonstracji. Przyczynkiem do protestów był wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że niektóre przepisy prawa UE są niezgodne z polską konstytucją. Tysiące ludzi zgromadziły się na placach w Krakowie, Poznaniu czy Katowicach.

 

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe