Kortez wystąpi w Tarnowie

  • 08.10.2021, 16:16
  • Źródło: UMT
Kortez wystąpi w Tarnowie
Kortez wystąpi w Tarnowie w ramach trasy koncertowej Kortez Kwadro Tour. Wydarzenie zaplanowano 11 listopada, jednak chętni, którzy chcą wziąć udział muszą się spieszyć, gdyż trwa już sprzedaż biletów. Koncert rozpocznie się o godz. 18 w Centrum Sztuki Mościce.

Na scenie zobaczymy zespół, z którym Kortez koncertuje od kilkunastu miesięcy: Krzysiek Domański, Robert Szymański i Tomasz Ziętek. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kultowe piosenki z repertuaru Korteza – „Zostań”, „Od dawna już wiem”, „Hej Wy”, „Pierwsza”, „Z imbirem”, „Nic tu po mnie”. W programie znajdą się też nowe kompozycje jak i rzadziej wykonywane utwory „Co myślisz?”, „Czy to już jest dno?”, „Wiem, że mnie podglądasz”, „Wracaj do domu”, „Dlaczego z Tobą jestem?”, „Mój dom” i inne.

Bilety do nabycia pod na biletyna.pl/ 

Źródło: UMT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe