Promesy na usuwanie klęsk żywiołowych trafiły do samorządów

  • 27.07.2018, 13:06 (aktualizacja 27.07.2018, 13:16)
  • Wioletta Zarębska
tar-2017-07-27-promesycon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kolejne pieniądze na remonty zniszczonych dróg i mostów. I choć w ostatnim czasie województwo małopolskie ucierpiało w trakcie obfitych opadów, to obecnie wręczone promesy mają likwidować szkody wyrządzone przez wodę jeszcze w 2010 roku. W obecnym rozdaniu najwięcej pieniędzy z terenu powiatu tarnowskiego trafiło do gminy Ryglice. Tam na naprawy dróg przekazano prawie 2,5 mln zł.

Duże pieniądze na usuwanie skutków klęsk żywiołowych trafiły też do powiatu dąbrowskiego. Promesy trafiły też do m.in. gmin z terenu powiatu brzeskiego i bocheńskiego. W sumie w tej transzy wojewoda małopolski wręczył promesy na łączna kwotę ponad 12 mln zł.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe