Zarzuty zabójstwa trójki swoich dzieci dla 26-latki z Lublina. Miała udusić je rękami

  • 02.10.2021, 21:44
  • TVN24/x-news
Zarzuty zabójstwa trójki swoich dzieci dla 26-latki z Lublina. Miała udusić…
Lublin. Prokuratura postawiła zarzuty 26-latce podejrzanej o zabójstwo trójki swoich dzieci w Lublinie. Kobieta - w trakcie przesłuchania - przyznała się do zarzucanych jej czynów. Ciała 4-letniego chłopca, 2-letniej dziewczynki oraz 9-miesięcznej dziewczynki znalazła w czwartek (30.09) ich babcia, która przyszła w odwiedziny. - W zarzutach wskazano, że dzieci prawdopodobnie zostały uduszone. Taką wersję przyjmuje prokurator po informacji po sekcji zwłok, którą dostał od lekarza. Z zarzutu wynika, że podejrzana dokonała tego rękami – przekazała Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Zatrzymano matkę trojga dzieci, których zwłoki znaleziono z mieszkaniu w Lublinie

Zatrzymano matkę trojga dzieci, których zwłoki znaleziono w czwartek (30.09) w jednym z mieszkań w Lublinie. To informacja nieoficjalna - prokuratura jest bardzo powściągliwa i zasłania się dobrem śledztwa.

Wiadomo, że matka sprowadziła się do Lublina w czerwcu, w lipcu zgłosiła się do miejskiego ośrodka pomocy rodzinie z prośbą o pomoc w uzyskaniu alimentów od ojca dzieci.

Jak zapewnia Magdalena Saduł z miejskiego ośrodka pomocy rodzinie, pracownicy socjalni nie zauważyli w zachowaniu kobiety nic niepokojącego, informacje uzyskane w jej poprzednim miejscu zamieszkania również nie budziły obaw co do ograniczonej poczytalności kobiety bądź możliwych uzależnień. Nieoficjalnie wiadomo natomiast, że około dwóch tygodni temu kobieta poprosiła pracowników socjalnych, by przez pewien czas jej nie odwiedzali z uwagi na chorobę dzieci.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe