Piknik Rodzinny w Porębie Radlnej

  • 26.09.2021, 19:26
  • Wioletta Zarębska
piknik-rodzinny-w-porebie-radlnej.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Porębie Radlnej odbył się Piknik Rodzinny. Słoneczna pogoda przyciągnęła wielu mieszkańców, na których czekały różne atrakcje. Były rozstrzygnięcia szkolnych konkursów, występy uczniów oraz poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Porębie Radlnej. Chętni mogli też skorzystać z akcji szczepień.

- W ramach Narodowego Programu Szczepień Koło Gospodyń Wiejskich wraz z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Porębie Radlnej zorganizowało akcję, Piknik Rodzinny tak żeby można było skorzystać ze szczepienia jak również spotkać się razem z uczniami, z gronem pedagogicznym. Tak by spędzić ten czas bardzo pożytecznie – wyjaśniała Lucyna Skórka, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Poręby Radlnej.

- Atrakcje przygotowane na festyn to występy dzieci. Występy dzieci najmłodszych, troszkę starszych, mamy grupę taneczną dance z Tarnowa, mamy grupę taneczną dorosłych z klubu Gwiazda pani Teresy Gajda oprócz tego mamy też smakołyki przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich, darmowe zjeżdżalnie, konkurs ekologiczny – dodawała Krystyna Olszówka-Łępa, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Porębie Radlnej.

W organizację wydarzenia włączyli się też Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, ośrodek zdrowia z Nowodworza oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Poręby Radlnej.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe