IV liceum Ogólnokształcące w Tarnowie obchodzi 75 lat! Z tej okazji odbędzie się uroczysty jubileusz

  • 22.09.2021, 14:50
  • Wioletta Zarębska
nadchodzi-jubileusz-4-lo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Są ludzie, miejsca i zdarzenia, których się nie zapomina.... IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie zaprasza na jubileusz 75-lecia istnienia. Udział w wydarzeniu wziąć mogą absolwenci, obecni i byli pracownicy, ale także wszyscy, którzy czują się związani z tą szkołą.

Jubileuszowe obchody zaplanowano na 2 października. Rozpoczął się one uroczystą mszą świętą w kościele NMP Królowej Polski w Tarnowie Mościcach, która celebrowana będzie przez JE ks. bp. Andrzeja Jeża. O oprawę muzyczną w jej trakcie zadba dr hab. Krzysztof Michałek, organista i dyrygent w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Po mysz świętej nastąpi uroczysta Gala Jubileuszowa, odbędzie się ona w Centrum Sztuki Mościce. W jej trakcie w imieniu absolwentów szkoły wystąpi ks. Prof. Dr hab. Michał Heller. Zaplanowano również wystawę poświęconą historii i współczesności szkoły. W programie przewidziano też czas na spotkanie absolwentów w szkole oraz obiad w restauracji "Hotel Cristal Park" w Tarnowie. Opłata za udział w wydarzeniu wynosi 30 złotych.

Szczegóły: Jubileusz IV Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe