Jak udało nam się ustalić kierowca pojazdu marki opel jadący w kierunku Mościc zauważył, że spod maski jego samochodu wydobywa się dym, z tego powodu zdecydował się zjechać na zatoczkę znajdującą się przy drodze. Wtedy samochód stanął w ogniu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.
Na miejsce zostały zadysponowane służby: straż pożarna oraz policja. Według ich ustaleń przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe.
Na czas gaszenia pożaru prawy pas ul. Spokojnej w kierunku Mościc był zablokowany.























































































![7osób, podejrzanych o wywoływanie drogą mailową ponad 380 fałszywych alarmów o podłożeniu ładunków bombowych i gróźb karalnych [WIDEO]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-7-osob-podejrzanych-o-wywolywanie-droga-mailowa-ponad-380-falszywych-alarmow-o-podlozeniu-ladunkow-1763420908.png)


