Zdrowa i smaczna żywność w Małopolsce - Targ Regionalny w Tarnowie

  • 21.09.2021, 16:47
  • Telewizja Małopolska
targ-regionalny-w-tarnowie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę, 19 września w Centrum Rolno-Spożywczym w Tarnowie odbył się Targ Regionalny. W wydarzeniu uczestniczyła Marta Malec-Lech z zarządu województwa, poseł Wiesław Krajewski oraz Sławomir Pater prezes Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Na targu prezentowane były produkty uczestników szkoleń, które odbywały się w ramach projektu „Sprzedaż własnych produktów-szansa dla rolnictwa” realizowanych przez Tarnowska Agencję Rozwoju Regionalnego.

Państwa obecność na dzisiejszych targach, to wkład w promocję regionalnej, zdrowej, smacznej i dobrej żywności. To też element działań na rzecz skrócenia łańcucha dostaw tak, aby produkcja we własnych gospodarstwa dawała rolnikom możliwość uzyskania dochodu adekwatnego do wysiłku i nakładów włożonych w pracę. Życzę, żeby rolnictwo, niezależnie od sektora, w jakim się państwo specjalizujecie, przynosiło każdemu z Państwa wiele satysfakcji, także finansowej, bo przecież to od Państwa ciężkiej pracy i zaangażowania zależy to, czy na naszych stołach nie zabraknie żywności

- powiedziała Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Wśród wystawców znaleźli się rolnicy i producenci rolni z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego z asortymentem takim jak: owoce, warzywa, miody, soki, syropy, sery, wina, domowy chleb.

Podczas Targów Regionalnych odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród dla uczestników projektu, którzy osiągnęli najlepsze wyniki podczas szkoleń realizowanych w ramach projektu „Sprzedaż własnych produktów-szansa dla rolnictwa”.

Serdecznie gratuluję uczestnikom konkursu, który osiągnęli najlepsze wyniki. Mam nadzieje, że dla wszystkich Państwa udział w projekcie „Sprzedaż własnych produktów ‒ szansa dla rolnictwa” był to czas, który nie tylko dał Państwu dodatkową przydatną wiedzę i wyposażył w nowe umiejętności, ale dał także pozytywny impuls do korzystania z nich na co dzień

- mówiła Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Dziękuję realizatorom projektu, czyli Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. za jego realizację, bo jest to cenny wkład w rozwój krajowej i regionalnej gospodarki i jej niezwykle ważnego elementu, czyli sektora rolno-spożywczego

- dodała Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Telewizja Małopolska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe