Grupa Azoty przedłuża umowę z Jaskółką Tarnów

  • 20.09.2021, 12:38
  • Źródło: Grupa Azoty
Grupa Azoty przedłuża umowę z Jaskółką Tarnów
Grupa Azoty zawarła trzyletnią umowę z Jaskółką Tarnów, która zapewni tarnowskiemu klubowi piłki ręcznej finansowanie do końca sezonu 2023/2024. Od sezonu 2021/2022 drużyna będzie występować pod nazwą Grupa Azoty Unia Tarnów – tym samym po 10 latach przerwy do nazwy tarnowskiej drużyny powraca historyczna „Unia”. Podpisanie umowy to kontynuacja działań Grupy Azoty wspierających ważne inicjatywy sportowe w Tarnowie, które swoim zasięgiem wychodzą poza region tarnowski, stając się wydarzeniami ogólnopolskimi.

Zgodnie z umową, do kluczowych świadczeń należy możliwość umieszczenia nazwy „Grupa Azoty” w nazwie drużyny zgłoszonej do rozgrywek ligowych przez klub, umieszczenie logotypów na strojach sportowych oraz nadanie Grupie Azoty tytułu „Główny Partner”.

- Grupa Azoty dostrzega potencjał rozwojowy i sukces drużyny tarnowskich piłkarzy ręcznych, uczestnictwo w finale Pucharu Polski, europejskich pucharach oraz rosnącą popularność i zainteresowanie społeczności lokalnej piłką ręczną. Grupa Azoty to od wielu lat mecenas ambitnych sportowców, którzy realizując swoje cele, walczą i potrafią skutecznie rywalizować w najważniejszych ogólnopolskich rozgrywkach. W tym miejscu chcemy podziękować również klientom, którzy wybierając produkty z marką Grupy Azoty, są równocześnie mecenasami sportu i kultury – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Oprócz marki Grupa Azoty, w sezonie 2021/2022 klub promował będzie również markę nawozową, należącą do spółki, czyli Saletromag.

- W imieniu Zarządu, trenerów, zawodników, a także osób, które tworzą projekt piłki ręcznej w Tarnowie i będą go realizować przez następne lata, składam podziękowania Radzie Nadzorczej i Zarządowi Grupy Azoty S.A. za zaufanie, jakim nas obdarzyła finalizując podpisanie trzyletniej umowy sponsoringowej. Grupa Azoty jest od wielu lat zaufanym i cenionym sponsorem sportu tarnowskiego, a my w szczególności to doceniamy. Cieszymy się, przedłużamy umowę na dłuższy okres niż rok z naszym Głównym Partnerem, dzięki temu mamy fundamenty, które dają nam możliwość planowania rozwoju klubu przez następne sezony. Myślę, że dzięki kontynuacji naszej współpracy, nie tylko kibice w Tarnowie, ale cała Polska będzie dumnie patrzyła na rozwój Grupy Azoty Unii Tarnów powiedział Krzysztof Mogielnicki, Prezes Zarządu Jaskółki Tarnów.

Źródło: Grupa Azoty

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe