Będzie można zaszczepić się bez rejestracji. Plenerowe punkty szczepień na tarnowskich wydarzeniach

  • 14.09.2021, 15:38
  • Gabriela Kudła
plenerowe-punkty-szczepien-w-tarnowie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mościckie Centrum Medyczne oraz Zespół Przychodni Specjalistycznych kontynuują akcję szczepień przeciw COVID-19. Oprócz szczepienia w placówkach planowane są także trzy plenerowe punkty szczepień, gdzie zainteresowani bez wcześniejszej rejestracji będą mogli zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson.

 - Najbliższe plenerowe szczepienie mamy z okazji memoriału żużlowca śp. Rempały tj. 19.09 na stadionie żużlowym tutaj obok w Mościcach, zapraszamy serdecznie. To zlecenie będzie realizowane przez Mościckie Centrum Medyczne. Później 25 września jest Babie Lato, uroczystość zakończenia lata na Kantorii, gdzie na pewno będzie dużo różnych innych atrakcji, będziemy tam też, jako Zespół Przychodni Specjalistycznych będziemy szczepić - mówi Jan Musiał, prezes zarządu Mościckiego Centrum Medycznego i Zespołu Przychodni Specjalistycznych. 

Mościckie Centrum Medyczne organizuje także plenerowy punkt szczepień 26 września podczas ‘Urodzin Mościce przy Centrum Sztuki Mościce. 

 - Tego typu szczepionka w plenerowych szczepieniach ma większe jak to się mówi wzięcie, ponieważ czasem ludzie nie mają czasu żeby czekać na drugą dawkę, więc serdecznie zachęcamy, patrząc na to co się dzieje już w Polsce, jeżeli chodzi o wzrost zachowań tej tak zwanej czwartej fali, więc serdecznie zapraszamy, ponieważ spada zainteresowanie. Może to jest związane z wakacjami, z końcem lata, ale sądzę, że te doświadczenia, które mamy za sobą jak również to, że w tej chwili jest już coraz więcej zachorowań powinni tych, którzy jeszcze są niezdecydowani, mają jakieś wahania skorzystać z tych plenerowych punktów szczepień - dodaje Jan Musiał.  

Przed szczepieniem każdy zainteresowany będzie musiał wypełnić ankietę oraz przejść kwalifikację. Na miejscu będzie także lekarz.

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe