1st Wojnicz Photo Print za nami!

  • 22.07.2018, 14:40
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-07-22-wojnicz-fotumcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami ceremonia wręczenia nagród i wernisaż fotografii międzynarodowego konkursu 1st Wojnicz Photo Print. Impreza została przygotowana i zorganizowana przez Fotum Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne. Należy podkreślić, że 1st Wojnicz Photo Print to drugi największy konkurs fotografii artystycznej organizowany w Polsce i Europie.

W sumie prac do oceny jury wpłynęło niemal 1600. Fotografie były oceniane w dwóch kategoriach: otwartej kolorowej i otwartej monochromatycznej. Warto wspomnieć, że jury miało trudny orzech do zgryzienia, zwłaszcza, że do konkursu mogli przystępować nie tylko amatorzy, ale również profesjonaliści.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe