Bilety na Festiwal Komedii Talia wciąż dostępne!

  • 10.09.2021, 15:03
  • Gabriela Kudła
25-festiwal-komedii-talia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mimo że do rozpoczęcia jubileuszowego, 25. Festiwalu Komedii Talia pozostał już tylko tydzień w kasach Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie oraz w systemie biletowym online wciąż można jeszcze nabyć bilety na to wydarzenie. W trakcie festiwalu widzowie będą mogli zobaczyć w sumie osiem konkursowych spektakli i dwa wydarzenia towarzyszące.

 - W związku z tym, że udało się w tym roku festiwal zorganizować we współpracy i dzięki użyczeniu sali w Centrum Sztuki Mościce, mamy znacznie większą ilość miejsc i tutaj chcemy dzisiaj powiedzieć, że te miejsca na festiwal są. W zasadzie jak się uprzeć to są na większość tych spektakli, prawie na wszystkie i serdecznie zapraszamy, do tego aby kupować bilety - mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Dobrą wiadomością dla widzów jest także to, że w sprzedaży pojawiła się specjalna oferta, którą jest komplet wejściówek na dziesięć wydarzeń festiwalowych w promocyjnej cenie. 
  
 - Będzie to dwadzieścia karnetów, dziesięć na 17:00, dziesięć na 20:00, w takiej już bardzo atrakcyjnej cenie, czyli 350 złotych taki jeden karnet będzie kosztował. Nie będziemy ich sprzedawać w takiej formie tradycyjnej formie karnetów, jaką tutaj mam w dłoni, tylko będziemy je wydawać w formie biletów tak aby można było się nimi podzielić na przykład ze znajomymi. Te karnety różnią się od tych, które już mamy w sprzedaży, tych droższych tym, że nie będą przepisane do nich stałe miejsca, tylko będą składały się z miejsc różnych, na sali. Te miejsca nie będą podlegały wyborowi, ale stąd też ta niższa cena - mówi Karolina Białas. 

Festiwal rozpocznie się 17 września w Centrum Sztuki Mościce, a zakończy się 25 września na Dużej Scenie w Teatrze im. Ludwika Solskiego przy ulicy Mickiewicza 4. 


 - Myślę, ze pomysłodawcy tego festiwalu i pan Andrzej Pacuła i Piotr Filip, nie myśleli, że ten festiwal się aż tak rozwinie. Z niewinnego pierwszego pomysłu i wybryku przerodził się w niezwykle dobrze postrzegany festiwal teatralny w całym kraju. Wiemy to po liczbie zgłoszeń, których w tym roku było ponad pięćdziesiąt, po tym jak teatry same starają się dostać na ten festiwal i po tym jak potem opowiadaj ą o sukcesach, czy ewentualnych nagrodach, które otrzymują podczas festiwalu - mówi Rafał Balawejder.

Dodajmy, że festiwal finansowany jest przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Gminę Miasta Tarnowa oraz Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe