Samochód ciężarowy uszkodził bariery energochłonne na autostradzie A4 pod Tarnowem. Na jezdnie wysypał się ładunek

  • 07.09.2021, 23:57
  • Zbigniew Filar
wypadek-a4-bariery-samo-ciezarowy-wideo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kierujący samochodem ciężarowym 50-letni mężczyzna, jadąc autostradą A4 w kierunku Krakowa na 495 km najprawdopodobniej zasłabł i doprowadził do zdarzenia losowego. Samochód ciężarowy wypadł z drogi i uderzył w bariery energochłonne rozdzielające pasy autostrady. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19-tej. Do czasu usunięcia samochodu ciężarowego na autostradzie ruch w kierunku Rzeszowa odbywał się pasem awaryjnym, natomiast w kierunku Krakowa, tylko prawym pasem.

Przed godziną 23-cią zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji przekazali miejsce zdarzenia obsłudze autostrady, która zabezpieczała miejsce zdarzenia do czasu usunięcia pojazdu. Jak się nam udało ustalić właściciel pojazdu zamówił kolejny holownik z Krakowa, co wydłużyło o kilka godzin utrudnienia na autostradzie A4. Z pierwszą firmą nie doszedł do porozumienia co do ceny usługi.

 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe