Zaproszenie na koncert 16 listopada w Dworku Paderewskiego - wstęp wolny!

start 16.11.2018 18:00

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

koniec 16.11.2018 20:00

Lokalizacja: Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego serdecznie zaprasza 16 listopada (piątek) na Uroczysty koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz bliskich relacji polsko-amerykańskich.

Podczas recitalu w Dworze Paderewskiego wystąpi wybitny amerykański pianista Neal Larrabee w programie utworów kompozytorów polskich - I. J. Paderewskiego oraz F. Chopina, a także amerykańskich – Samuela Barbera oraz Thomasa Gottschalk ‘a

W programie wieczoru także projekcja 8-minutowego filmu o Herbercie Hooverze – amerykańskim działaczu, organizatorze pomocy dla Polaków po odzyskaniu niepodległości.

Wyjątkowość tego spotkania podkreśli obecność Konsula Generalnego Stanów Zjednoczonych p. B.Bix Aliu

WSTĘP WOLNY.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.