Akcja Roberta Wardzały – „Prawnik za darmo” będzie miała kolejną odsłonę

start 27.06.2019 10:00
koniec 16.07.2019 10:00

Lokalizacja: Tarnów/Brzesko/Bochnia

Akcja Roberta Wardzały – „Prawnik za darmo” będzie miała kolejną odsłonę – w całym regionie mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnych porad. Za darmo.

 

- Od niemal dekady staram się pomagać ludziom, którzy mają różne kłopoty, a nie stać ich na profesjonalną pomoc prawną – mówi Robert Wardzała. – Do tej pory z organizowanych przeze mnie, w całym regionie, akcji skorzystało około 9 tysięcy osób. Część bezpośrednio w ramach akcji, inni poza nią, kontaktując się ze mną.

 

Akacja „Prawnik za darmo” ma oficjalne odsłony. Jednak jej siłą jest to, że mieszkańcy regionu mogą otrzymać darmowe wsparcie przez cały czas. Prawnicy współpracujący z Robertem Wardzałą udzielają porad w różnorakiej formie – na co dzień.

 

- Wystarczy zadzwonić lub przesłać mail. Reagujemy na bieżąco. Akcje jedynie przypominają o takiej możliwości – mówi Robert Wardzała. – Jest spora grupa osób, które czekają na zaproszenie. Więc teraz wracam z moją propozycją.

 

Kilku prawników będzie dyżurowało w Dąbrowie Tarnowskiej (27 czerwca), Bochni (8 lipca), Brzesku (12 lipca) i Tarnowie (16 lipca). Szczegóły na bieżąco będą podawane na plakatach i w lokalnych mediach.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.