Na ten moment Prokuratura w Brzesku umorzyła postępowanie. Śledczy twierdzą, że do śnięcia ryb nie przyczynił się człowiek. Policja bada okoliczności zdarzenia. We wtorek na miejscu pracowała delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, która przedstawi nam wyniki badań. Sprawę będziemy monitorować.
Reklama
Maszkienice. Śnięte ryby w Potoku Niedźwiedź
Mieszkańcy Maszkienic skarżyli się nieprzyjemny zapach w okolicy rzeki Uszwica. W Potoku Niedźwiedź znaleziono śnięte ryby, O zdarzeniu została poinformowana Policja w Brzesku.
- 09.07.2019 18:43
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
09.07.2019 18:43
Wyświetleń:
1749
Podziel się
Oceń



























WIADOMOŚCI
Kliknij aby przejść do kanału RSSKliknij aby zobaczyć więcej
Przejdź do kategorii
AktualnościRegion TarnowskiPowiat tarnowskiMiasto TarnówGmina TarnówCiężkowiceGromnikLisia GóraRadłówRyglicePleśnaRzepiennik StrzyżewskiSkrzyszówSzerzynyWierzchosławiceWietrzychowiceTuchówWojniczZakliczynŻabnoRegion BrzeskiPowiat brzeskiBrzeskoBorzęcinCzchówDębnoGnojnikIwkowaSzczurowaRegion BocheńskiPowiat bocheńskiMiasto BochniaGmina BochniaDrwiniaLipnica MurowanaNowy WiśniczRZEZAWARegion DąbrowskiPowiat dąbrowskiBolesławDąbrowa TarnowskaGręboszówOlesnoMędrzechówRadgoszczSzczucinKanałyKULINARIALifestyleŻyczeniaKulturaImprezkaSportBiznesŻużelMotoryzacjaSondyPolitykaPoradyPogodaEkstraklasaReligiaUrząd Pracy w TarnowieO tym się mówiALERTProgramySTUDIO TARNOWSKA.TVRaport regionuPOROZMAWIAJMY O BIZNESIETrybim OkiemZ bliskaBajeczne weseleWeekend za miastemSportowy gośćExpress powiatu TarnowskiegoPrzegląd kulturalnyTarnowska kanapaPoznaj swojeSmakujemy w MałopolscePrzegląd prasyMałopolskaWiadomości z PolskiŚwiatSzkoła Podstawowa nr 20 w Tarnowie od środka














Temperatura: 17°CMiasto: TARNÓW
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Beata 71Treść komentarza: Obwodnica przez czyjeś podwórko,to super wariant dla gminy, która nie liczy się z ludźmi tam mieszkającymi.Wybrano najgorszy wariant,ale wygodny dla kilku osób!!!Data dodania komentarza: 10.08.2022, 19:27Źródło komentarza: Wiadomo jak najprawdopodobniej przebiegać będzie wyczekiwana obwodnica ŻabnaAutor komentarza: BeataTreść komentarza: dlaczego dalej władza upiera się przy koncepcji popartej przez siebie a nie słucha mieszkańców, władza jest z Łęgu a my z Żabna , prosimy posłuchaćData dodania komentarza: 10.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Wiadomo jak najprawdopodobniej przebiegać będzie wyczekiwana obwodnica ŻabnaAutor komentarza: rradżaTreść komentarza: głupota. Powinna iść zachodem, do drogi na Niecieczę gdzie ze względu na otwarty most w Korczynie ruch wyraźnie się wzmógłData dodania komentarza: 10.08.2022, 14:25Źródło komentarza: Wiadomo jak najprawdopodobniej przebiegać będzie wyczekiwana obwodnica ŻabnaAutor komentarza: mieszkankaTreść komentarza: Nie rozumiem dlaczego cały czas jest wałkowany wariant B skoro na ostatnim spotkaniu informacyjnym cała sala zebranych mieszkańców była przeciwko temu wariantowiData dodania komentarza: 10.08.2022, 13:07Źródło komentarza: Wiadomo jak najprawdopodobniej przebiegać będzie wyczekiwana obwodnica ŻabnaAutor komentarza: AlfTreść komentarza: I będą rosły, gdyż ponieważ - taki mamy klimat...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 12:01Źródło komentarza: Ceny w sklepach wciąż rosną jak na drożdżach. W lipcu średni wzrost rdr. wyniósł ponad 18 proc.Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Rzeka Żabiniec ? 🫤Data dodania komentarza: 09.08.2022, 22:02Źródło komentarza: Wiadomo jak najprawdopodobniej przebiegać będzie wyczekiwana obwodnica Żabna
Reklama
NAPISZ DO NAS
Wiadomość ze strony Tarnowska.tv
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze