W niedzielę tj. 22 czerwca br., około godziny 16 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odebrali zgłoszenie o zaginięciu 32-letniego mieszkańca gminy Szczucin. Według zgłoszenia mężczyzna wyszedł z domu poprzedniego dnia i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Niezwłocznie po przyjęciu zawiadomienia policjanci rozpoczęli intensywne poszukiwania, w których zaangażowali się wszyscy będący w służbie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie poszlaki i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańców i skoordynowanym działaniom dąbrowskich policjantów ustalono, że mężczyzna może przebywać w rejonie żwirowni w miejscowości Skrzynka. Ich przypuszczenia się potwierdziły, ponieważ po przeszukaniu tego rejonu policjanci ujawnili mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi osoby zaginionej. Osoba została przekazana pod opiekę ratowników medycznych, a rodzina potwierdziła, że to zaginiony 32-latek.



![Świąteczne przełamanie w Niecieczy. Termalica pokonała Piasta po emocjonującym meczu [wideo] [zdjęcia] Świąteczne przełamanie w Niecieczy. Termalica pokonała Piasta po emocjonującym meczu [wideo] [zdjęcia]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-swiateczne-przelamanie-w-niecieczy-termalica-pokonala-piasta-po-emocjonujacym-meczu-1775546870.jpg)










































































