We wtorek 24 października około godziny 12.00 strażacy zostali zadysponowani do zerwanych linii telekomunikacyjnych w Tarnowie przy ul. Zamkowej. Gdy służby przyjechały na miejsce, okazało się, że samochód ciężarowy dostarczając do jednego z domów zamówiony towar zahaczył o napowietrzne linie telekomunikacyjne. W efekcie doszło do uszkodzenia betonowego słupa na jednej z posesji, który zagrażał sąsiadującemu domowi.
Na miejsce został zadysponowany specjalny kontener techniczny z Państwowej Straży Pożarnej, przy wykorzystaniu materiałów budowlanych, które zostały dostarczone na miejsce zdarzenia, strażacy zabezpieczyli słup przed przewróceniem do czasu wymiany na nowy, przez służby telekomunikacyjne.
Kable telekomunikacyjne w wyniku tego zdarzenia zalegały na kilku posesjach a ciężarówka blokowała dojazd do prywatnych domów. Ruch drogowy na samej ulicy Zamkowej na czas działań służb zabezpieczali policjanci z tarnowskiej drogówki.







































































![Spotkanie z laureatką weneckiego konkursu filmowego [WIDEO]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-spotkanie-z-laureatka-weneckiego-konkursu-filmowego-wideo-1762352085.jpg)


















