Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

"Niezwykła moc zwykłego czytania". W Brniu odbył się wyjątkowy konkurs czytelniczy

„Niezwykła moc zwykłego czytania” pod takim hasłem w Stanicy Turystycznej w Brniu odbył się konkurs czytelniczy połączony z piknikiem integracyjnym. To wyjątkowe wydarzenie przeznaczone zostało dla osób z niepełnosprawnościami, które są podopiecznymi jednostek oraz stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 - Projekt jest wspierany finansowo przez Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych. Bardzo dziękuję dyrekcji za to wsparcie, za pamięć o powiecie dąbrowskim. Wysoki poziom, oprócz tego piknik integracyjny dla tych osób. Myślę, że to ważne wydarzenie w powiecie dąbrowskim dla tych osób - mówi Lesław Wieczorek, starosta dąbrowski. 

Do zmagań konkursowych przystąpiło 19 podopiecznych, którzy przeczytali w sumie 16 utworów Adama Mickiewicza, Marii Konopnickiej i Marii Kozaczkowej. Każdy z występujących włożył bardzo dużo pracy w przygotowanie swojego wystąpienia, przez co jury konkursu nie miało łatwego zadania. 

 - Naprawdę było bardzo trudno, bo każdy wkładał z siebie wszystko, ale jak każdy konkurs trzeba, znaleźć zwycięzcę. Jury wyłoniło zwycięzcę pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Zresztą wszyscy są wyróżnieni, wszyscy są nagrodzeni. Ja myślę, że zwycięzcami są wszyscy, którzy uczestniczyli w tym konkursie - tłumaczy Krzysztof Bryk, wicestarosta dąbrowski. 

 - Poziom był niezwykle wysoki, bardzo trudno się oceniało, ponieważ wszystkie recytacje były przepiękne, wzruszające chwytały za serce, więc mieliśmy naprawdę trudny wybór, ale jak to w przypadku jury bywa, musieliśmy tego wyboru dokonać. Mam nadzieję, że wszyscy będą usatysfakcjonowani, tym bardziej że wszyscy uczestnicy dzisiejszego konkursu zostaną nagrodzeni. Także tym się cieszymy, że nikt nie pozostanie bez upominków bez wyróżnień, bez dyplomu - dodaje Małgorzata Morawiec, dyrektor Gminnej Biblioteki w Oleśnie. 

Ostatecznie decyzją jury na podium stanęli reprezentanci z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kupieninie, ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy i ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy. Pozostali otrzymali wyróżnienia. A my zapytaliśmy dyrektorów placówek, jak podopieczni przygotowywali się do konkursu.

 -  Nasi podopieczni bardzo, bardzo przeżywają wszystkie konkursy, bardzo się angażują. Widać też, że mają bardzo dużo ukrytych talentów, pomimo swojej niepełnosprawności. Jedni pięknie czytają, inni pięknie śpiewają, także przeżywają każdy konkurs bardzo, bardzo emocjonalnie - wyjaśnia Irena Kawa, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy. 

 - Bardzo nasi podopieczni, myślę, że jak podopieczni wszystkich placówek uwielbiają takie konkursy, takie spotkania i jest to dla nich bardzo ważna rzecz. A każdy występ przeżywają, ogromnie angażują się mocno, czekają na każdą próbę z terapeutą, w domu ćwiczą, dzisiaj rano jeszcze zdawali nam relację, jak przedstawiali swoim najbliższym dany utwór. Jest to ogromne przeżycie. Cieszymy się, że  takie przedsięwzięcia są organizowane i mogą pokazać swoje również talenty - dodaje Maria Bielaszka, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy. 

Sporą dla uczestników atrakcją wydarzenia był udział znanego muzyka Wojciecha Klicha, który zasiadł w jury konkursu oraz wystąpił przed zgromadzoną publicznością z towarzyszącym mu zespołem.  

 - To są cudowni ludzie. Przede wszystkim, jest fajna energia dzisiaj, po tej recytacji na tak wyrównanym poziomie. Oczywiście wyróżniające osoby się pojawiły, bo tutaj Wojtek w ogóle, nieprawdopodobnie tak jak powiedziałem, wydawało mi się, że jestem na finale ogólnopolskiego konkursu do tego konkursu recytatorskiego. Naprawdę wspaniale chwile, a później to śpiewaliśmy polskie piosenki, tak czy też moje, czy autorów, którzy też wpisali się jakby w kanon polskiej muzyki - tłumaczy Wojciech Klich, muzyk.  

Zarówno występ przed publicznością, jak i później piknik integracyjny, w którym wzięło udział blisko 200 uczestników, wzbudził w podopiecznych wiele pozytywnych emocji. 

Dodajmy, że konkurs został zorganizowany już po raz siódmy przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.


Podziel się
Oceń

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Reklama
Wernisaż wystawy Magdaleny Latawskiej-Honkisz w Filii nr 9 MBP Wernisaż wystawy Magdaleny Latawskiej-Honkisz w Filii nr 9 MBP Data rozpoczęcia wydarzenia: 19.01.2026 Magdalena Latawska-Honkisz„Cudowny czas zamknięty w kształcie i kolorze”wystawa malarstwa, rzeźby i rękodziełaFilia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowieul. Krzyska 116Wernisaż: 30 stycznia 2026 r., godz. 17:00Wystawa czynna: od 19 stycznia do 28 lutego 2026 r.Wstęp wolnyMiejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie serdecznie zaprasza na wystawę prezentującą różnorodne formy twórczości artystycznej Magdaleny Latawskiej-Honkisz – malarstwo, rzeźbę oraz rękodzieło.O autorce:Magdalena Latawska-Honkisz urodziła się w Tarnowie w 1971 r. Ukończyła z wyróżnieniem Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. W 2000 r. uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – Filia w Cieszynie. W 2002 r. ukończyła Studium Podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim Wydział Pedagogiczny – Instytut Sztuk Pięknych. W 2006 r. ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Od 2001 r. pracuje w Szkole Podstawowej nr 14 i Gimnazjum nr 6 w Tarnowie.Uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach organizowanych dla nauczycieli plastyków. Specjalizuje się w wielu technikach plastycznych: tkanina artystyczna, batik, malarstwo, kolaż, papieroplastyka.Brała udział w wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych m.in.: w Tarnowskim Centrum Kultury („Batik” 2003), Galerii Zamkowej w Bielsku-Białej (2006), Galerii Hortar (2019, 2025) i wielokrotnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie.Laureatka I miejsca w dziedzinie tkaniny artystycznej w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Fotograficzno-Plastycznym „Konfrontacje 2001”, Leszno oraz Nagrody Prezydenta Miasta Tarnowa w VIII Międzynarodowym Biennale Twórczości Artystycznej Nauczycieli, 2015.XIV Koncert Skrzyszowskich Serc pod patronatem Wójt Gminy Skrzyszów, gwiazdą Roxie Węgiel XIV Koncert Skrzyszowskich Serc pod patronatem Wójt Gminy Skrzyszów, gwiazdą Roxie Węgiel Data rozpoczęcia wydarzenia: 07.02.2026 Już po raz XIV gramy dla młodych mieszkańców gminy Skrzyszów, którzy potrzebują naszego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Na skrzyszowskiej scenie wystąpi legendarny Jary Oddział Zamknięty oraz uznawana za jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia Roxie Węgiel.  Bilet - 60 złW tym 8% VatSprzedaż biletów od soboty, 6 grudnia 2025 r.  7 lutego 2026 r., hala sportowa w Skrzyszowie k. Tarnowag. 17 - otwarcie bramg. 18 - Jary Oddział Zamkniętyg. 19.30 - Roxie WęgielUwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianieBILETY DO NABYCIA POD LINKIEM >>> XIV Koncert Skrzyszowskich Serc - Evently
Zespół Cracow Golden Quintet z koncertem w Tarnowie Zespół Cracow Golden Quintet z koncertem w Tarnowie Data rozpoczęcia wydarzenia: 18.02.2026 W 2026 roku zespół Cracow Golden Quintet świętuje 10-lecie działalności i zaprasza na koncert jubileuszowy 18.02.2026 (środa), godz. 18:00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie (ul. Lippóczy’ego 4). Wstęp wolny!Cracow Golden Quintet to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kwintetów dętych – zespół, który równie swobodnie czuje się na scenach w Polsce, jak i za granicą. Ich klasę potwierdzają nagrody zdobywane na konkursach międzynarodowych: m.in. II Nagroda i dwie nagrody specjalne na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki w Rzeszowie (2019) oraz I Nagrody w Rzymie (Rome International Music Competition w ramach Rome Chamber Music Festival, 2016), Madrycie (2016), Londynie (2015), Jaworze (2015) i Belgradzie (International Competition „Davorin Jenko”, 2015). Zespół regularnie koncertuje na ważnych festiwalach (m.in. Paderewski Festival w USA, Crusell Music Festival w Finlandii, ISA Festival w Austrii, „Ogrody Muzyczne” w Warszawie) i występuje w prestiżowych salach, takich jak Accademia di Santa Cecilia w Rzymie, NOSPR w Katowicach czy Filharmonia Narodowa.Cracow Golden Quintet aktywnie uczestniczy w prawykonaniach i nagraniach muzyki XX i XXI wieku, współpracując m.in. z DUX, Warner Classics oraz austriackim ORF. Debiutancki album z muzyką polską (DUX, 2020) przyniósł zespołowi nominację do Fryderyków 2021 (Album Roku – Muzyka Kameralna). Współpraca z Aleksandrem Dębiczem zaowocowała płytą „Sideways” (Warner Classics), a kolejne wydawnictwa – „Polish Wind Quintets vol. 2” (2023) i vol. 3 (2024).Wieczór uświetni Magdalena Cornelius-Kulig (mezzosopran) – absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu (klasa Ewy Czermak) oraz historyczka (Uniwersytet Wrocławski). Występowała na wielu festiwalach w Polsce i za granicą, m.in. Wratislavia Cantans, festiwalach w Salzburgu i Ruhpoldingu, a także Schleswig-Holstein Musik Festival. Jest laureatką konkursów wokalnych (m.in. nagrody w Dusznikach-Zdroju, wyróżnienia we Wrocławiu, sukcesy w Bolonii i Estonii), stypendystką m.in. Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Richard Strauss Institut i Dartington International School. Za płytę „Elegie” (2012) otrzymała Wrocławską Nagrodę Muzyczną, a na co dzień pełni funkcję dyrektora Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego.Prowadzenie koncertu: Paweł Riess  Program koncertu:G. Bizet – Carmen Ouverture (arr. J. Kalke)A. Dvořák – Quatuor „Américain” op. 96 (arr. David Walter),W. Lutosławski/ P. Riess - Fantazje na tematy ludoweA. Dębicz – Golden GrooveH. Berlioz – Les Nuits d’Été – z Magdaleną Cornelius-Kulig ***Sfinansowane przez Unię Europejską NextGenerationEU Przedsięwzięcie finansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) ze środków – UNIA EUROPEJSKA – NextGenerationEU w ramach Inwestycji A2.5.1 “Program wspierania działalności podmiotów sektora kultury i przemysłów kreatywnych na rzecz stymulowania ich rozwoju”.
Reklama
Nocna akcja kryminalnych w Pogórskiej Woli Nocna akcja kryminalnych w Pogórskiej Woli Duża akcja policji pod Tarnowem. W nocy z 3 na 4 lutego w Pogórskiej Woli mieszkańcy mogli zaobserwować wzmożone działania funkcjonariuszy policji. W tej miejscowości i okolicznych — Ładna i Skrzyszów — było widzianych co najmniej kilka oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów oraz kilkudziesięciu mundurowych.Data dodania artykułu: 04.02.2026 10:22Wypadek na autostradzie A4 pod Tarnowem. Są osoby poszkodowane. Lądował śmigłowiec LPR Wypadek na autostradzie A4 pod Tarnowem. Są osoby poszkodowane. Lądował śmigłowiec LPR Data dodania artykułu: 26.01.2026 11:15Ratownik Medyczny pogryziony przez pacjenta. Medyk trafił na SOR w Tarnowie! Ratownik Medyczny pogryziony przez pacjenta. Medyk trafił na SOR w Tarnowie! Pogryzienie ratownika medycznego przez pacjenta z zaburzeniami psychicznymi to niestety sytuacja, która może się zdarzyć w trakcie pracy w służbie zdrowia. Ratownicy medyczni, podobnie jak inni pracownicy ochrony zdrowia, często są narażeni na ryzyko agresji ze strony pacjentów, zwłaszcza tych, którzy mogą mieć trudności z kontrolą swoich zachowań z powodu zaburzeń psychicznych.Data dodania artykułu: 25.01.2026 14:33Wypadek w zakładzie obróbki stali w Tarnowie. Poszkodowany był reanimowany Wypadek w zakładzie obróbki stali w Tarnowie. Poszkodowany był reanimowany Data dodania artykułu: 30.01.2026 18:00Tarnów. Strażacy wyciągnęli mężczyznę z rzeki Tarnów. Strażacy wyciągnęli mężczyznę z rzeki Data dodania artykułu: 03.02.2026 22:55Brawura kierowcy na Słonecznej w Tarnowie zakończona wysokim mandatem Brawura kierowcy na Słonecznej w Tarnowie zakończona wysokim mandatem W niedzielne popołudnie, 25 stycznia, na ulicy Słonecznej w Tarnowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca sportowego samochodu stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego wypadł z drogi i uderzył w inny samochód. Na szczęście, mimo spektakularności zdarzenia, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.Data dodania artykułu: 25.01.2026 19:38
SKUP/ KUPIĘ STARE ZABYTKOWE MOTOCYKLE MOTOROWERY MOTORY PRL W CAŁEJ POLSCE SKUP/ KUPIĘ STARE ZABYTKOWE MOTOCYKLE MOTOROWERY MOTORY PRL W CAŁEJ POLSCE SKUP starych, zabytkowych motocykli, motorowerów, motorów PRL! Skup zabytkowych samochodów PRL! W każdym stanie- sprawne, uszkodzone, powypadkowe, zdekompletowane lub do złomowania! Skupujemy także części do starych motocykli. Zapewniamy transport i gotówkę od ręki! !!!CAŁA POLSKA!!! PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE JESZCZE DZIŚ! SZYBKI SKUP! SZYBKA GOTÓWKA! 7 DNI W TYGODNIU! PISZ, DZWOŃ! DZIŚ DZWONISZ- DZIŚ SPRZEDAJESZ! TEL: 506 816 452 Chętnie odkupimy całą kolekcję starych zabytkowych motocykli! Kilka lub kilkanaście sztuk! Zapłacimy gotówką! Do wyszukiwarki: Skup kupię kupno odkup motorów, motocykli motocykle motorowerów motorowerowych motorowerowy motocykl, motorowery, motor, motory, , romet, simson, motorynka, komar, ogar, kadet cz cezeta jawa jawka wsk, iż, shl, wfm, komar, sztywniak, żak, ryś, mz ts etz trophy junak, awo wfm osa dkw sokół motorynki motorynke motorynka iż pannonia ural simsonów simsony wski romety rometów jawek jawki komarków skup części do zabytkowych motocykli, motorower motorowerów, zabytek złom wyzłomować wyzłomowanie złomowanie antyk antyki skup kolekcji zabytki zabytek zabytkowy hurtowo hurt kolekcja kolekcje złom kolekcjoner kolekcjonerzy kolekcjonuje złomowanie złomowych małopolskie małopolska małopolskie małopolsce małopolski śląsk śląski śląskie opolskie podkarpacie podkarpackie łódzkie łódzkim dolnośląskim dolnośląskie dolnyśląsk podkarpacie podlaskie podlasie śląsk zachodnio-pomorskie pomorskie pomorze pomorskim warmińsko-mazurskie warmińskim warmia mazury mazurskim mazowieckie mazowieckim kujawsko-pomorskie kujawskim wielkopolskie wielkopolskim wielkopolsce lubuskim lubuskie lubelszczyzna łódzkiego lubelskie lubelskim świętokrzyskie świętokrzyskim opolskie opolsce podkaprackim całe cała całej polski polsce polska sprzedaż sprzedaj najlepiej szybko sprzedać stary motor aut auta auto zabytkowe zabytkowych prl do renowacji do odnowieniaSKUP CROSSÓW CROSS CROSSY ENDURO QUADY SPRAWNE I USZKODZONE MOTOCYKLE SKUP CROSSÓW CROSS CROSSY ENDURO QUADY SPRAWNE I USZKODZONE MOTOCYKLE //MAŁOPOLSKA, ŚLĄSKIE, OPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŁÓDZKIE, DOLNOŚLĄSKIE ŚWIĘTOKORZYSKIE 24H/7 // SKUP motocykli typu CROSS, ENDURO, QUADÓW, ATV! SPRAWNE, USZKODZONE, POWYPADKOWE LUB Z PRZEZNACZENIEM NA CZĘŚCI!!! Każda marka i model! Skupujemy także Chińskie! Pisz, dzwoń! Kontakt 24h/7 Dogadamy się! Przyjedziemy, płacimy gotówką! DZIŚ DZWONISZ- DZIŚ SPRZEDAJESZ!!! Zapraszamy do kontaktu! TEL: 506 816 452 Do wyszukiwarki: skup kupię kupno odkup motocykli motocykle motocykl motor motorów motory cross crossy crossów crossówek crosy enduro quad quadów quady atv bugy buggy ssv utv skutery śnieżne, wodne skuterów skuter śnieżny śnieżny wodnych wodne motocross wypadek motocyklowy wypadki po wypadku tor torowe torówka motocyklowe skup kupię kupno odkup gotówka kasa motor motorów motorów kontakt 24h/7 skupy motocross skupów ktm suzuki yamaha honda kawasaki raptor yzf rmz sxf exc excf rm cr crf sx itp sprzedaż sprzedaj sprzedajemy sprzedać odkup za gotówkę gotówka pieniądze kasa kład kłady kładów kłada ssv utv 4x4 kros krossów krosy crossy crossowe enduro supermoto super moto trial traili traile trialów trialowe trialowych trialowychDo wynajęcia mieszkanie Tarnowskie Sady, ul. Szujskiego Do wynajęcia mieszkanie Tarnowskie Sady, ul. Szujskiego Cena: 1800 PLNDo wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,12 m², zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: * salon z otwartą kuchnią * oddzielna sypialnia, * łazienka, * przedpokój. Dużym atutem nieruchomości jest bardzo duży taras, idealny do wypoczynku. Do mieszkania przynależą: * jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, * komórka lokatorska. Mieszkanie wynajmowane jest z umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Istnieje możliwość domeblowania mieszkania w takim przypadku odstępne ulega zwiększeniu. Od A do Z Nieruchomości Agnieszka Zając TARNÓW, Krakowska 17 Agnieszka Zając tel: 668 804 983 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Koszty: odstępne: 1800 zł, Kaucja: 1800 zł czynsz administracyjny: 420 zł, dodatkowo płatna opłata za śmieci. Najem okazjonalny. Idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących komfort, windę, taras oraz spokojną lokalizację. Posiadamy klucze. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
Mieszkanie z tarasem do  wynajęcia w Tarnowie ul. Szujskiego Mieszkanie z tarasem do wynajęcia w Tarnowie ul. Szujskiego Cena: 1800 PLNDo wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,26 m² z miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: * salon z otwartą kuchnią, * oddzielna sypialnia, * łazienka, * przedpokój. Dużym atutem nieruchomości jest przestronny taras, idealny do wypoczynku. Do mieszkania przynależą: * jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, * komórka lokatorska. Mieszkanie wynajmowane jest z umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Istnieje możliwość domeblowania mieszkania w takim przypadku odstępne ulega zwiększeniu. Koszty: odstępne: 1800 zł, czynsz administracyjny: 400 zł, dodatkowo płatna opłata za śmieci. Najem okazjonalny. Idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących komfort, windę, taras oraz dobrą lokalizację. Posiadamy klucze- mieszkanie dostępne od zaraz. Od A do Z Nieruchomości Agnieszka Zając TARNÓW, Krakowska 17 Agnieszka Zając tel: 668 804 983 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu CywilnegoPOZYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI DLA FIRM I ROLNIKOW POZYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI DLA FIRM I ROLNIKOW Oferujemy pozabankowe finansowanie dla kazdej firmy,rolnikow oraz osób z dochodem ,na rozpoczecie dzialalnosci, bez sprawdzania baz bankowych,liczenia zdolnosci kredytowej ,z zadlużeniami zus i us,bez wykluczania branż. Finansowanie na inwestycje firmowe w tym developerskie , Zakup materiałow i sprzetu, realizacja kontraktów i zlecen Poprawienie płynnosci Splaty zobowiązan typu zus,us,komornik,inne kredyty refinansowanie innych pozyczek hipotecznych Pozyczamy rowniez na reszte ceny zakupu nieruchomosci Zabezpieczenie w postaci nieruchomosci dowolnego rodzaju -domy mieszkania także bez zalozonej kw,lokale uzytkowe,dzialki budowlane,inwestycyjne oraz grunty rolne a takze nieruchomosci komercyjne typu biurowce,hotele,pensjonaty Nieruchomosc moze byc wystawiona do sprzedaz Jako nieliczni oferujemy pożyczke na drugim miejscu hipotecznym po banku w szczegolnych wypadkach. Czas kredytowania [3-100 msc] jedna umowa lub z przedlużeniami ,oraz raty miesieczne [balonowe lub kapitałowo-odsetkowe równe] ustalamy indywidualnie .Kwoty od 20 tys do 10 mln Szybko i profesjonalnie .Oferta oraz doradztwo sa bezplatne Jezeli potrzebujesz rozwiazania finansowego zadzwon lub napisz Obslugujemy cały kraj.Doradztwo finansowe i oferta bezplatnie http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl 731-531-144 [email protected]Działka budowlana w Sufczynie w gm. Dębno Działka budowlana w Sufczynie w gm. Dębno Cena: 135000 PLNNa sprzedaż budowlana działka w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu szkoły, przystanku oraz sklepów. Cicha i spokojna okolica zapewnia komfortowe warunki do zamieszkania. Pierwsza linia zabudowy. Powierzchnia: 12,82 ar Wymiary: 27m dł / 45m szer Cena: 135 000 zł Położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej Uzbrojona w prąd, kanalizację i wodociąg. Gaz dostępny po drugiej stronie drogi. Sprzedawana wraz z udziałem w działce drogowej. Doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację! Od A do Z Nieruchomości Agnieszka Zając TARNÓW, Krakowska 17 Agnieszka Zając tel: 668 804 983 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 1°C Miasto: TARNÓW

Ciśnienie: 998 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REGION
Reklama