Dziś przywitano pierwsze dzieci, które uczęszczać będą do nowego żłobka w Łęgu Tarnowskim. Ukończona właśnie inwestycja gminy Żabno zapewni opiekę w komfortowych warunkach czterdzieściorgu maluchów.
Dzisiejszy dzień dla wielu naszych najmłodszych mieszkańców, to wielkie wydarzenia. Już po godzinie 10 pojawili się pierwsi rodzice z dziećmi, które zostały zapisane do żłobka w Łęgu Tarnowskim. Maluchy i opiekunowie zostali przywitani przez zastępcę burmistrza Piotra Brodę, Radnego Rady Miejskiej w Żabnie Sebastiana Kiecia, kierownik ZOSSiP Jolantę Sak oraz gospodarza obiektu dyrektor żłobka i przedszkola Magdalenę Kotapkę.
Rodzice zostali zapewnieni o najwyższych standardach nowego miejsca oraz o roztoczeniu bardzo dobrej opieki nad swoimi dziećmi.
Żłobek robi naprawdę wspaniałe wrażenie, a dzieciaki od pierwszych chwil chciały sprawdzić każdą możliwość zabawy, ciesząc się z różnorodności zabawek, czy przedmiotów edukacyjnych.
Jest to najnowsza inwestycja gminy Żabno, która od dziś będzie użytkowana przez naszych mieszkańców. W najbliższych dniach przygotujemy kolejne relacje, by pokazać w jakim standardzie spędzać będą czas dzieciaki.



























































![13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu] 13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-13-latek-uciekal-audi-przed-ostrowieckimi-policjantami-mamy-nagranie-z-poscigu-1765479923.jpg)















![13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-13-latek-uciekal-audi-przed-ostrowieckimi-policjantami-mamy-nagranie-z-poscigu-1765479922.jpg)
















![13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-13-latek-uciekal-audi-przed-ostrowieckimi-policjantami-mamy-nagranie-z-poscigu-1765479921.jpg)





