- W Nowej Jastrząbce mężczyzna został przejechany przez ciągnik. Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy i 16 strażaków. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że już działa Zespół Ratownictwa Medycznego, który udziela pomocy 77-letniemu mężczyźnie. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy w transporcie tego poszkodowanego do karetki pogotowia. Poszkodowany z urazem twarzy i klatki piersiowej, przytomny w kontakcie słownym - mówił mł. bryg. Marcin Opioła, oficer prasowy KM PSP w Tarnowie.
Na miejscu działali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Tarnowie oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Lisia Góra.




























































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)














