Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kolejni obywatele Ukrainy zamieszkują w Tarnowie

Kolejni uchodźcy z walczącej Ukrainy pojawiają się w Tarnowie i tu się zatrzymują. Trudno określić ich pełną liczbę, ale tylko służby Urzędu Miasta Tarnowa skierowały do dzisiaj do wolontariuszy, którzy udostępniają mieszkania, 65 osób. Od dzisiaj, jako przejściowe miejsce zakwaterowania, rozpoczyna działalność była bursa przy ul. Św. Anny.
  • Źródło: UMT

Z informacji, które publikowane są w mediach społecznościowych wynika, że początku wojny na Ukrainie w Tarnowie zamieszkało około 300 obywateli tego kraju. Większość przyjechała do krewnych i znajomych, którzy mieszkają i pracują w mieście od dłuższego czasu, do dzisiaj służby miejskie skierowały do wolontariuszy, którzy udostępniają swoje mieszkania, 65 osób. Spora grupa tarnowian wyjechała też pod granicę polsko-ukraińską i przywiozła do swoich domów uchodźców, którzy nie mieli zapewnionego zakwaterowania. Są też obywatele Ukrainy, którzy pojawi się w Tarnowie i wynajęli mieszkania.

Z dotychczasowych obserwacji wynika, iż w ciągu pierwszych dni wojny do Polski przyjeżdżali obywatele Ukrainy, którzy mieli u nas zapewnione zakwaterowanie, ale powoli ta sytuacja ulega zmianie i pojawiają się osoby bez kontaktów na miejscu, szukające pomocy i zakwaterowania dopiero po przyjeździe.

W nocy z 28 lutego na 1 marca Centrum Usług Społecznych UMT przyjęło i skierowało do zakwaterowania u osób prywatnych 27 osób, w tym matki z dziećmi, osoby starsze i niepełnosprawne.

Pierwsi uchodźcy z walczącej Ukrainy pojawili się w Tarnowie w nocy z 25 na 26 lutego, zostali przez policję skierowani do Centrum Usług Społecznych, którego pracownicy koordynują zakwaterowanie. Były to trzy duże rodziny – łącznie 22 osoby, więc aby ich nie rozdzielać, skorzystano z ofert zakwaterowania w dużych domach zgłoszonych do udostępnienia przez prywatne osoby z Dąbrowy Tarnowskiej i Szczucina. Jedna rodzina została przyjęta w Tarnowie.

Sporo osób, które przyjęły lub planują przyjąć uchodźców, pyta o możliwość refundowania kosztów mediów i utrzymania. Niestety samorząd nie ma żadnych formalnych możliwości pomocy finansowej w tego rodzaju sytuacjach, nie przewiduje tego prawo. Miasto ma np. możliwość zrefundowania kosztów zakwaterowania w hotelu, ale nie może tego zrobić w przypadku osoby prywatnej – władze państwowe dotychczas nie opracowały zasad wsparcia finansowego uchodźców. O informacje w tej sprawie zwrócić się do służb państwowych. Działa całodobowa infolinia wojewody małopolskiego tel. 12 210 2002, gdzie udzielane są informacje w języku polskim, ukraińskim i angielskim. Od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.00 działa infolinia dla cudzoziemców w sprawie legalizacji pobytu i pracy – 12 210 2020.

Miasto może natomiast wspomagać uchodźców i osoby ich utrzymujące poprzez przekazywanie darów dostarczanych przez tarnowian – przede wszystkim środków higieny i żywności. Trwają prace nad uruchomieniem punktu i zasad dystrybucji.

Od dzisiaj, 1 marca, rusza również zakwaterowanie uchodźców w byłej bursie międzyszkolnej przy ul. Św. Anny, gdzie będzie się mieścił punkt przejściowy. Warunki są dość spartańskie, ale bursa została wyposażona w łóżka i podstawowe meble, sprawnie działają wszystkie urządzenia sanitarne i kuchnia, jest pełne zaopatrzenie w środki czystości oraz niepsująca się żywność. Zorganizowano również sale zabaw dla dzieci, bowiem założeniem jest, aby kierować tam przede wszystkim matki z małymi dziećmi.

Dzisiaj na granicę polsko-ukraińską wyjeżdża busem z pomocą prezydent Roman Ciepiela. – Dostaliśmy informacje, że potrzebne są środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, naładowane powerbanki, aby uchodźcy mieli cały czas czynne swoje telefony, koce i śpiwory, zabieramy też żywność i wodę – mówi prezydent. – Przekażemy pomoc, rozejrzymy się na miejscu, jeżeli będzie taka potrzeba to zabierzemy chętnych na drogę powrotną do Tarnowa. Planuję też spotkać się z prezydentem Przemyśla, aby wymienić doświadczenia i być może skorzystać z ich rozwiązań, bowiem od początku agresji wojsk rosyjskich na Ukrainę ma on do czynienia z dużymi grupami uchodźców.



Podziel się
Oceń

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Reklama
Wystawa „Pokaż znawcy broń jakiego narodu, a orzeknie Ci o oświacie jego” Wystawa „Pokaż znawcy broń jakiego narodu, a orzeknie Ci o oświacie jego” Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.04.2025 Muzeum Ziemi Tarnowskiej zaprasza na pierwszą w swojej historii tak kompleksową wystawę, poświęconą broni i uzbrojeniu ochronnemu na ziemiach polskich. Zwiedzający będą mogli zobaczyć kilkaset eksponatów, w tym prehistoryczne topory, groty, średniowieczne miecze, nowożytne elementy uzbrojenia ochronnego, uzbrojenie z czasów powstań narodowych, a także legendarne polskie szable wz. 21 i wz. 34. Całość dopełni współczesne umundurowanie oficera Wojska Polskiego.Tytuł ekspozycji pochodzi z jednej z pierwszych polskich prac o broni profesora Józefa Łepkowskiego, rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w XIX wieku, który uważał broń za jedno z najcenniejszych źródeł wiedzy o rozwoju cywilizacyjnym społeczeństw.Obiekty prezentowane na wystawie pochodzą zarówno ze zbiorów własnych Muzeum Ziemi Tarnowskiej, jak i zostały wypożyczone z: Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie – Oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Narodowego w Kielcach, Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, Muzeum Archeologicznego w Krakowie, Muzeum Diecezjalnego w Tarnowie oraz od prywatnych kolekcjonerów.Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 28 kwietnia 2025 r. o godzinie 17:00w Siedzibie Muzeum Ziemi Tarnowskiej, Rynek 3. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wystawę będzie można oglądać od 29 kwietnia do 26 września 2025 r.Wystawa została przygotowana w ramach jubileuszu „1025. Tysiąclecie Królestwa Polskiego”. Brzesko. Wyjdź z nami na trening! Brzesko. Wyjdź z nami na trening! Data rozpoczęcia wydarzenia: 02.07.2025 Burmistrz Brzeska Tomasz Jan Latocha oraz Klaudia Jeleń zapraszają wszystkich mieszkańców na bezpłatne wakacyjne treningi w plenerze!Gdzie? Teren przy RCKBKiedy? W każdy wakacyjny wtorekGodzina: 18:30–20:00Wstęp wolny!To doskonała okazja, by aktywnie spędzić lato, zadbać o formę i dobrze się bawić w świetnej atmosferze! Zajęcia są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn – bez względu na poziom zaawansowania.➡️ Zabierz ze sobą tylko matę, resztą zajmie się Klaudia Jeleń – trenerka pełna energii i pasji!➡️ Na dzieci osób ćwiczących czekają animacje i atrakcje zapewnione przez zespół Fiku Miku 🎈Plan treningów:LIPIEC 2025✅ 8.07 – Total Body Conditioning (TBC)✅ 15.07 – TABATA✅ 22.07 – Deep Work✅ 29.07 – Full Body Workout (FBW)SIERPIEŃ 2025✅ 5.08 – Brzuch Pośladki Uda (BPU)✅ 12.08 – TABATA✅ 19.08 – Deep Work✅ 26.08 – FIT-Mix Czekają na Was niespodzianki, nagrody oraz dużo pozytywnej energii!Animacje Fiku Miku przeznaczone są wyłącznie dla dzieci osób biorących udział w treningu.Nie przegap tej okazji – dołącz do nas i trenuj z uśmiechem!
Reklama
Poszukiwania mężczyzny w Skrzyszowie. Miał zniknąć pod taflą wody Poszukiwania mężczyzny w Skrzyszowie. Miał zniknąć pod taflą wody Zgłoszenie o utonięciu mężczyzny wpłynęło we czwartek 14 sierpnia około godziny 19:30. Na miejsce udały się liczne zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrole policji, gdzie prowadzone są poszukiwania 52-letniego mężczyzny na zalewie "Korzeń" w Skrzyszowie. Miał on zniknąć pod taflą wody.Data dodania artykułu: 14.08.2025 21:2619-latek użądlony przez szerszenia w Ciężkowicach 19-latek użądlony przez szerszenia w Ciężkowicach Data dodania artykułu: 23.08.2025 17:07Zderzenie busa i osobówki pod Żabnem. Dwie osoby w szpitalu Zderzenie busa i osobówki pod Żabnem. Dwie osoby w szpitalu Data dodania artykułu: 13.08.2025 13:38Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwo seksualne wobec dziesięcioletniej dziewczynki Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwo seksualne wobec dziesięcioletniej dziewczynki Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 40-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie innej czynności seksualnej wobec 10-letniej dziewczynki.Data dodania artykułu: 19.08.2025 11:26Na hulajnogach uciekali przed policją. Nagrała ich miejska kamera Na hulajnogach uciekali przed policją. Nagrała ich miejska kamera W ciągu jednego dnia policjanci z myślenickiej drogówki ujawnili szereg wykroczeń popełnianych przez nieletnich kierujących hulajnogami elektrycznymi. Wśród interwencji znalazły się przypadki jazdy po chodniku, poruszania się po jezdni wbrew przepisom, przewożenia pasażerów, a nawet próba ucieczki przed patrolem. Wszystkie sprawy trafią do sądu rodzinnego.Data dodania artykułu: 13.08.2025 20:06Skradł samochód na powiślu dąbrowskim, później dachował nim i uciekł pieszo. Sprawcę szuka policja Skradł samochód na powiślu dąbrowskim, później dachował nim i uciekł pieszo. Sprawcę szuka policja Data dodania artykułu: 16.08.2025 10:28
Dom w segmencie z garażem i ogródkiem! Dom w segmencie z garażem i ogródkiem! Cena: 695000 PLNElegancki segment z garażem w Brzozówce k. Tarnowa – 120 m² | 695 000 zł Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego segmentu w stanie deweloperskim, usytuowanego na jednym z najbardziej prestiżowych, kameralnych osiedli w Brzozówce – cenionej lokalizacji tuż obok Tarnowa. To miejsce stworzone dla osób poszukujących elegancji, wygody i prywatności, a jednocześnie chcących pozostać blisko miasta. Dlaczego warto? Prestiżowa lokalizacja – Brzozówka to jedna z najbardziej pożądanych części Tarnowa, znana z eleganckiej zabudowy i spokojnej atmosfery, Zamknięte osiedle – bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, Przestrzeń i swoboda – 120 m² powierzchni z garażem oraz własnym ogrodem, Ekskluzywny potencjał aranżacyjny – stan deweloperski daje możliwość wykończenia wnętrz zgodnie z indywidualną wizją i najwyższymi standardami. Rozkład pomieszczeń: Parter: reprezentacyjny salon z przestronną strefą dzienną, aneks kuchenny z wyjściem na prywatny ogród, elegancka łazienka, funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap. Piętro: 3 komfortowe sypialnie, przestronny pokój kąpielowy, idealny do stworzenia luksusowej strefy relaksu. To nieruchomość, która łączy w sobie spokój i prestiż podmiejskiego osiedla z doskonałą komunikacją i bliskością Tarnowa. Idealny wybór dla osób, które cenią nowoczesną elegancję, prywatność i komfort życia na najwyższym poziomie. Cena: 695 000 zł Sylwia Ciochoń 609 644 583 Beściak Nieruchomościoferta pożyczki dla zadłużonych oferta pożyczki dla zadłużonych Cena: 1000 PLNCześć, Jestem polskim przedsiębiorcą. W celu walki z ubóstwem i wykluczeniem bankowym, oferuję Państwu pożyczki online: - Kredyty hipoteczne - Kredyty na zakup ziemi - Kredyty pod wynajem - Kredyty na zakup maszyn rolniczych - Kredyty na modernizację rolnictwa - Kredyty na zakup mieszkania - Kredyty na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej - Kredyty na zakup samochodu - Kredyty na rozwój rolnictwa lub hodowli zwierząt - Kredyty na zakup produktów mlecznych - Kredyty na zakup bydła mięsnego - Kredyty na zakup trzody chlewnej - Lub dowolny inny projekt, który Państwo planują. Oprocentowanie pożyczki wynosi 3% od całkowitej kwoty pożyczki, a warunki oferty są bardzo proste. Wnioskowane pożyczki zostaną otrzymane w ciągu 60 minut od złożenia dokumentu. Moja oferta jest poważna i bezpieczna. Skontaktuj się ze mną już dziś i powiedz mi, ile pieniędzy chciałbyś pożyczyć. E-mail: [email protected] WhatsApp: +48 535 491 283 Z poważaniem,Parterowy ogrodzony dom na sprzedaż! Parterowy ogrodzony dom na sprzedaż! Cena: 476000 PLN🏡 Nowy dom parterowy w Brniu | 10 arów działki 🌳 📍 Breń, gmina Lisia Góra, Małopolska 💰 Cena: 476 000 zł (do negocjacji) 📐 Pow. całkowita: 118 m² | Użytkowa: 93 m² 🛠️ Stan: surowy zamknięty, rok budowy 2024 🏠 Dom – projekt Terrier 4 z garażem ✔️ Parterowy, bez poddasza użytkowego i piwnicy ✔️ Funkcjonalny układ pomieszczeń ✔️ Garaż jednostanowiskowy 🚗 ✔️ Dach dwuspadowy (25°), pokryty blachodachówką ✔️ Ściany z betonu komórkowego – solidne i trwałe 📋 Rozkład pomieszczeń (118,9 m²): 🚪 Wiatrołap – 5,40 m² 🥫 Spiżarnia – 3,30 m² 🚶‍♂️ Korytarz – 5,70 m² 🍳 Kuchnia – 9,50 m² 🛋 Salon z jadalnią – 26,40 m² 🛏 Pokój – 11,10 m² 🛏 Pokój – 12,10 m² 🛏 Pokój – 11,00 m² 🛁 Łazienka – 6,40 m² 🚶‍♀️ Hol – 2,10 m² 🚗 Garaż – 20,60 m² 🔥 Kotłownia – 5,30 m² ⚡ Parametry techniczne Pow. użytkowa: 98,3 m² Pow. zabudowy: 150,4 m² Kubatura: 729,8 m³ Pow. dachu: 214,9 m² Wysokość budynku: 5,82 m Media: 💧 woda | ⚡ prąd | ♻️ kanalizacja | 🌐 światłowód | 🔥 możliwość gazu Ogrodzenie pełne z bramą automatyczną 🌍 Lokalizacja i okolica 🏞 Breń – spokojna miejscowość w powiecie tarnowskim, nad rzeką Breń. ✔️ Idealna dla rodzin ceniących ciszę i kontakt z naturą 🌲🌸 ✔️ W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna z pięknymi widokami na pola i lasy 📌 Odległości: Lisia Góra – 5 km 🚗 Tarnów – 10 km 🚗 👨‍👩‍👧‍👦 Infrastruktura: Nowoczesna szkoła w Brniu 🎒 Sklepy i usługi w Lisiej Górze 🛒 ✅ Dlaczego warto? ✔️ Nowy dom – budowa zakończona w 2024 r. ✔️ Przemyślany projekt i funkcjonalny układ ✔️ 10-arowa działka w spokojnej okolicy ✔️ Cena z możliwością negocjacji 💰 📞 Zapraszam do kontaktu i na prezentację! Sylwia Ciochoń 609 644 583 Beściak Nieruchomości
Parterowy ogrodzony dom na sprzedaż! Parterowy ogrodzony dom na sprzedaż! Cena: 476000 PLN🏡 Nowy dom parterowy w Brniu | 10 arów działki 🌳 📍 Breń, gmina Lisia Góra, Małopolska 💰 Cena: 476 000 zł (do negocjacji) 📐 Pow. całkowita: 118 m² | Użytkowa: 93 m² 🛠️ Stan: surowy zamknięty, rok budowy 2024 🏠 Dom – projekt Terrier 4 z garażem ✔️ Parterowy, bez poddasza użytkowego i piwnicy ✔️ Funkcjonalny układ pomieszczeń ✔️ Garaż jednostanowiskowy 🚗 ✔️ Dach dwuspadowy (25°), pokryty blachodachówką ✔️ Ściany z betonu komórkowego – solidne i trwałe 📋 Rozkład pomieszczeń (118,9 m²): 🚪 Wiatrołap – 5,40 m² 🥫 Spiżarnia – 3,30 m² 🚶‍♂️ Korytarz – 5,70 m² 🍳 Kuchnia – 9,50 m² 🛋 Salon z jadalnią – 26,40 m² 🛏 Pokój – 11,10 m² 🛏 Pokój – 12,10 m² 🛏 Pokój – 11,00 m² 🛁 Łazienka – 6,40 m² 🚶‍♀️ Hol – 2,10 m² 🚗 Garaż – 20,60 m² 🔥 Kotłownia – 5,30 m² ⚡ Parametry techniczne Pow. użytkowa: 98,3 m² Pow. zabudowy: 150,4 m² Kubatura: 729,8 m³ Pow. dachu: 214,9 m² Wysokość budynku: 5,82 m Media: 💧 woda | ⚡ prąd | ♻️ kanalizacja | 🌐 światłowód | 🔥 możliwość gazu Ogrodzenie pełne z bramą automatyczną 🌍 Lokalizacja i okolica 🏞 Breń – spokojna miejscowość w powiecie tarnowskim, nad rzeką Breń. ✔️ Idealna dla rodzin ceniących ciszę i kontakt z naturą 🌲🌸 ✔️ W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna z pięknymi widokami na pola i lasy 📌 Odległości: Lisia Góra – 5 km 🚗 Tarnów – 10 km 🚗 👨‍👩‍👧‍👦 Infrastruktura: Nowoczesna szkoła w Brniu 🎒 Sklepy i usługi w Lisiej Górze 🛒 ✅ Dlaczego warto? ✔️ Nowy dom – budowa zakończona w 2024 r. ✔️ Przemyślany projekt i funkcjonalny układ ✔️ 10-arowa działka w spokojnej okolicy ✔️ Cena z możliwością negocjacji 💰 📞 Zapraszam do kontaktu i na prezentację! Sylwia Ciochoń 609 644 583 Beściak NieruchomościMieszkanie lub lokal na sprzedaż! Mieszkanie lub lokal na sprzedaż! Cena: 790000 PLNWyjątkowa nieruchomość w sercu Tarnowa – neorenesansowa kamienica z historią Oferujemy na sprzedaż unikalny lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 121 m², położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Eliasza Goldhammera w Tarnowie. Ta niezwykła nieruchomość łączy w sobie prestiż, historię oraz funkcjonalność, stanowiąc doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących eleganckiego mieszkania, jak i dla przedsiębiorców szukających reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy. O nieruchomości: Powierzchnia: 121 m² Lokalizacja: Tarnów, ul. Goldhammera – 300 m od rynku Piętro: 1/3 Układ: 5 przestronnych pokoi, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon Stan techniczny: kamienica po wymianie instalacji, odrestaurowana, nieruchomość w luksusowym standardzie Funkcja: możliwość użytkowania jako mieszkanie lub lokal usługowy Budynek: stylowa kamienica o neorenesansowej architekturze z bogatą historią Świeżo odrestaurowana kamienica z zachowaniem wszelkich oryginalnych 19 wiecznych detali (mozaiki, schody etc.) Część ścian wewnętrznych wykonano w konstrukcji pozwalającej na zmianę konfiguracji pomieszczeń Historia i prestiż Kamienica, w której znajduje się lokal, to prawdziwa perła architektoniczna Tarnowa. Budynek zaprojektowany w 1892 roku przez wybitnego architekta Adolfa Juliusza Stapfa, mieścił niegdyś Towarzystwo Kredytowe dla Handlu i Przemysłu, założone z inicjatywy Hermana Merza – radnego miejskiego i prezesa gminy żydowskiej. W jego murach funkcjonowała także synagoga założona przez Nanette Merz. Wnętrze klatki schodowej zdobią pamiątkowe tablice, które nadają miejscu wyjątkowy charakter. Lokalizacja – prestiż i wygoda Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Tarnowa, tuż przy deptaku miejskim – ulicy Wałowej. Bliskość rynku oraz okolicznych atrakcji kulturalnych i handlowych sprawia, że jest to miejsce niezwykle dogodne zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności biznesowej. W kamienicy znajdują się kancelarie, biura oraz lokale usługowe, co dodatkowo podkreśla jej prestiżowy charakter. Cena: 790 000 zł Nie zwlekaj! Ta nieruchomość to doskonała inwestycja w wyjątkowe miejsce na mapie Tarnowa. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację! Sylwia Ciochoń 609 644 583 Beściak NieruchomościPRZESTRONNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ PRZESTRONNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Cena: 590000 PLNHALO TARNÓW !!! PRZESTRONNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – TARNÓW, UL. KIEPURY – DZIELNICA KRZYŻ Powierzchnia ok. 250 m² | Działka 4 ary | Garaż | Pom. gospodarcze Na sprzedaż połowa bliźniaka położona w spokojnej, zielonej części Tarnowa – w dzielnicy Krzyż, przy ul. Kiepury. Dom z końca lat 80., po remoncie, ocieplony, z plastikowymi oknami i dachem po termoizolacji. Idealna propozycja dla rodziny, jak również osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania. Najważniejsze atuty: ok. 250 m² powierzchni użytkowej działka 4 ary – ogrodzona, zadbana garaż oraz pomieszczenie gospodarcze nowa elewacja, plastikowe okna, ocieplony dach spokojna i świetnie skomunikowana lokalizacja Rozkład pomieszczeń: Parter (możliwość prowadzenia działalności): • 2 ustawne pokoje • oddzielna kuchnia • toaleta Piętro: • 3 jasne pokoje • kuchnia z wyjściem na balkon • łazienka i WC Poddasze użytkowe: • duża, przytulna sypialnia z kominkiem i garderobą Dzielnica Krzyż to jedna z najbardziej lubianych części Tarnowa – cicha, zielona, a zarazem z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. W pobliżu szkoły, sklepy, przystanki, punkty usługowe i rekreacyjne. To dom z duszą i ogromnym potencjałem – gotowy do zamieszkania, z funkcjonalnym układem i możliwością własnej aranżacji. Zadzwoń i umów się na prezentację – ta oferta może szybko zniknąć z rynku! Sylwia Ciochoń 609 644 583 Beściak Nieruchomości
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°C Miasto: TARNÓW

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama