Autobusy linii nr 1, 14 oraz 30 jadąc w kierunku Mościc, będą się zatrzymywały na dodatkowym, nowym przystanku Mościckiego - Rolnicza, który znajduje się między przystankami Mościckiego – Szkotnik a Mościckiego – Osiedle.
Dodatkowo w soboty i w dni świąteczne przyspieszony został o 10 minut odjazd autobusu linii nr 1 na Al. Jana Pawła II po godz. 7. Na wniosek pasażerów zostały także opóźnione o 20 minut odjazdy ostatnich kursów linii nr 30 we wszystkie typy dni a także wprowadzone zostały kilkuminutowe przesunięcia odjazdów kilku innych kursach.
Zmiany zajdą także w rozkładzie jazdy autobusów linii nr 3. Został tam przyspieszony o 10 minut odjazd autobusu z przystanku Klikowska Konna z godz. 7.05 na godz. 6.55. Dodatkowo kilkuminutowe przesunięcia odjazdów dokonano w kilku innych kursach.













































![Wisła Kraków wygrywa w Głogowie. Niezawodny Rodado znów strzela [FILM] Wisła Kraków wygrywa w Głogowie. Niezawodny Rodado znów strzela [FILM]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-wisla-krakow-wygrywa-w-glogowie-niezawodny-rodado-znow-strzela-film-1762117596.png)


















![Wisła Kraków wygrywa w Głogowie. Niezawodny Rodado znów strzela [FILM]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-wisla-krakow-wygrywa-w-glogowie-niezawodny-rodado-znow-strzela-film-1762117595.png)



















