Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Piec konwekcyjno parowy - inwestycja opłacalna

Piec konwekcyjno-parowy to niezbędne urządzenie w każdej gastronomii. Oprócz podstawowej funkcji jakim jest pieczenie, można w nich również gotować, również i w niskich temperaturach, blanszować, czy wykonywać wszelkie czynności kuchenne do których konieczna jest para wodna. W zależności od ich rodzajów, obecnie na rynku dostępne są zarówno piece gazowe jak i elektryczne.

 

Piece konwekcyjno parowe

Zainwestuj w piec konwekcyjny lub konwekcyjno-parowy i zbuduj swoją przewagę rynkową! Dlaczego? Za podstawowe zalety tego rodzaju wyposażenia restauracyjnej kuchni uznać można wydajność oraz oszczędność energii. A to wszystko idzie w parze ze skróconym czasem w jakim przygotowywane są posiłki. Jak wiadomo - czas to pieniądz, o czym niejeden właściciel nawet małej gastronomii mógł się przekonać nie raz. Dzięki cyrkulacji gorącego powietrza jak i izolacji urządzeń, skróceniu również podlega przygotowywanie potraw w niższej temperaturze, a za tym niższymi kosztami zużycia energii. Dodatkowo piece konwekcyjno-parowe są odpowiedzią na zdrowe przygotowywanie potraw. Nie ma potrzeby stosowania dużych ilości tłuszczu do smażenia, wystarczy jedynie odrobina oleju. Ofertę produktów znaleźć można w katalogu gastroprodukt.pl/piece-konwekc-parowe. Jeśli Twoja restauracja wymaga unowocześnienia albo wymiany starego już sprzętu na nowy - czytaj więcej na temat pieców konwekcyjno-parowych. Być może będzie to rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu! 

 

Piec konwekcyjno-parowy 

Dzięki odpowiedniej budowie pieca konwekcyjno-parowego mamy możliwość łatwiejszej kontroli wilgotności w komorze. Dzięki temu możemy uzyskać potrawy prawdziwe idealne i aromatyczne w smaku. Maksymalną swobodę gotowania powoduje integracja trzech różnych systemów gotowania takich jak konwekcyjnego, parowego oraz mieszanego. A możliwość jednoczesnego pieczenia różnego rodzaju potraw bez mieszania się ich zapachów to tylko niektóre z efektów jakie można uzyskać korzystając z profesjonalnych pieców. 

Przyrumienianie, albo grillowanie uzyskać możesz podczas użycia konwekcji, czyli gotowania które będzie bez pary. Odwrotnością stanie się gotowanie na parze, czyli przyrządzanie potraw w wysokiej wilgotności - "na mokro", jak na przykład desery, czy przygotowywanie warzyw. Przydatne stanie się użycie trybu mieszanego, umożliwia on pieczenie, gotowanie w niskiej temperaturze, duszenie, wyrastanie ciasta, a nawet pieczenie chleba. 

Wybierając odpowiedni dla swojej gastronomii piec konwekcyjno-parowy należy wziąć pod uwagę cel w jakim będzie on używany. Jaka jest lub będzie specyfika, czy rodzaj obiektu gastronomicznego oraz jaką powinien mieć on wydajność. Dodatkowo warto sprawdzić ile mamy przestrzeni w kuchni, to również może stać się czynnikiem decydującym o konkretnym wyborze urządzenia.

Piece konwekcyjno-parowe to inwestycja opłacalna. Są one bardzo oszczędne, nie tylko można zwiększyć ilość potraw, które będziemy przygotowywać równocześnie, ale zminimalizować straty energii. Dla podniesienia możliwości gotowania większej ilości dań, przydatny będzie wielopoziomowy konwekcyjno-parowy gazowy piec. Urządzenie bardzo szybko się nagrzewa, ma niewielki zapotrzebowanie na pobór wody, a dodatkowo dzięki praktycznie całkowitej rezygnacji z użycia tłuszczu, generować będzie kilkadziesiąt procent mniej szkodliwych dla zdrowia substancji. 

Ogromne znaczenie przy wyborze pieca konwekcyjnego jak i również konwekcyjno-parowego w hotelach jak i samodzielnych restauracjach ma również ich serwis, ale także i obsługa. Łatwość w programowaniu sprzętu to podstawa. Praktycznie każda osoba z obsługi kuchni będzie w stanie zaprogramować piec nawet w przypadku przyrządzania skomplikowanego dania. Korzystając ze wszystkich dostępnych funkcji pieca, może okazać się że inne kuchenne urządzania staną się zbyteczne. Potrawy, które przyrządzimy korzystając z funkcji parowej oprócz swoich walorów smakowych, będą również posiadały atut wizualny. To także spowodować może dużą oszczędność czasu pracy całej kuchni. Wyciągając praktycznie gotową do podania na stół potrawę, zminimalizujemy jej czas pobytu w kuchni. Tym bardziej stanie się ona smaczna i świeższa dla klienta restauracji.

Serwis oraz czyszczenie pieca konwekcyjno-parowego nie będzie stanowić dla nas żadnego kłopotu. Bezproblemowy i łatwy dostęp do komory to podstawa w codziennym użytkowaniu tego rodzaju urządzenia kuchennego. Każdy z oferowanych produktów jest wykonany z najwyżej jakości materiałów i podzespołów. To też staje się zwykle ogromną zaletą w bezawaryjnej pracy przez długo czas. Również jest gwarancją szybkości rozmrażania, podgrzewania jak i samego gotowania, czy pieczenia potraw. Odpowiedni przepływ pary, gorącego powietrza jak i wpływ temperatury na przygotowywane danie jest możliwy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w piecach konwekcyjno-parowych. To też sprawia, że wszystkie parametry jesteśmy w stanie precyzyjnie kontrolować na każdym etapie przygotowywania posiłków. 

Piec konwekcyjny, czy konwekcyjno-parowy to idealne rozwiązanie nawet dla małej gastronomii. Inwestycja, która opłacać się będzie każdego dnia pracy restauracji. 

 

 


Podziel się
Oceń

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Reklama
Wernisaż wystawy Magdaleny Latawskiej-Honkisz w Filii nr 9 MBP Wernisaż wystawy Magdaleny Latawskiej-Honkisz w Filii nr 9 MBP Data rozpoczęcia wydarzenia: 19.01.2026 Magdalena Latawska-Honkisz„Cudowny czas zamknięty w kształcie i kolorze”wystawa malarstwa, rzeźby i rękodziełaFilia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowieul. Krzyska 116Wernisaż: 30 stycznia 2026 r., godz. 17:00Wystawa czynna: od 19 stycznia do 28 lutego 2026 r.Wstęp wolnyMiejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie serdecznie zaprasza na wystawę prezentującą różnorodne formy twórczości artystycznej Magdaleny Latawskiej-Honkisz – malarstwo, rzeźbę oraz rękodzieło.O autorce:Magdalena Latawska-Honkisz urodziła się w Tarnowie w 1971 r. Ukończyła z wyróżnieniem Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. W 2000 r. uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – Filia w Cieszynie. W 2002 r. ukończyła Studium Podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim Wydział Pedagogiczny – Instytut Sztuk Pięknych. W 2006 r. ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Od 2001 r. pracuje w Szkole Podstawowej nr 14 i Gimnazjum nr 6 w Tarnowie.Uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach organizowanych dla nauczycieli plastyków. Specjalizuje się w wielu technikach plastycznych: tkanina artystyczna, batik, malarstwo, kolaż, papieroplastyka.Brała udział w wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych m.in.: w Tarnowskim Centrum Kultury („Batik” 2003), Galerii Zamkowej w Bielsku-Białej (2006), Galerii Hortar (2019, 2025) i wielokrotnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie.Laureatka I miejsca w dziedzinie tkaniny artystycznej w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Fotograficzno-Plastycznym „Konfrontacje 2001”, Leszno oraz Nagrody Prezydenta Miasta Tarnowa w VIII Międzynarodowym Biennale Twórczości Artystycznej Nauczycieli, 2015.XIV Koncert Skrzyszowskich Serc pod patronatem Wójt Gminy Skrzyszów, gwiazdą Roxie Węgiel XIV Koncert Skrzyszowskich Serc pod patronatem Wójt Gminy Skrzyszów, gwiazdą Roxie Węgiel Data rozpoczęcia wydarzenia: 07.02.2026 Już po raz XIV gramy dla młodych mieszkańców gminy Skrzyszów, którzy potrzebują naszego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Na skrzyszowskiej scenie wystąpi legendarny Jary Oddział Zamknięty oraz uznawana za jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia Roxie Węgiel.  Bilet - 60 złW tym 8% VatSprzedaż biletów od soboty, 6 grudnia 2025 r.  7 lutego 2026 r., hala sportowa w Skrzyszowie k. Tarnowag. 17 - otwarcie bramg. 18 - Jary Oddział Zamkniętyg. 19.30 - Roxie WęgielUwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianieBILETY DO NABYCIA POD LINKIEM >>> XIV Koncert Skrzyszowskich Serc - Evently
Zespół Cracow Golden Quintet z koncertem w Tarnowie Zespół Cracow Golden Quintet z koncertem w Tarnowie Data rozpoczęcia wydarzenia: 18.02.2026 W 2026 roku zespół Cracow Golden Quintet świętuje 10-lecie działalności i zaprasza na koncert jubileuszowy 18.02.2026 (środa), godz. 18:00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie (ul. Lippóczy’ego 4). Wstęp wolny!Cracow Golden Quintet to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kwintetów dętych – zespół, który równie swobodnie czuje się na scenach w Polsce, jak i za granicą. Ich klasę potwierdzają nagrody zdobywane na konkursach międzynarodowych: m.in. II Nagroda i dwie nagrody specjalne na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki w Rzeszowie (2019) oraz I Nagrody w Rzymie (Rome International Music Competition w ramach Rome Chamber Music Festival, 2016), Madrycie (2016), Londynie (2015), Jaworze (2015) i Belgradzie (International Competition „Davorin Jenko”, 2015). Zespół regularnie koncertuje na ważnych festiwalach (m.in. Paderewski Festival w USA, Crusell Music Festival w Finlandii, ISA Festival w Austrii, „Ogrody Muzyczne” w Warszawie) i występuje w prestiżowych salach, takich jak Accademia di Santa Cecilia w Rzymie, NOSPR w Katowicach czy Filharmonia Narodowa.Cracow Golden Quintet aktywnie uczestniczy w prawykonaniach i nagraniach muzyki XX i XXI wieku, współpracując m.in. z DUX, Warner Classics oraz austriackim ORF. Debiutancki album z muzyką polską (DUX, 2020) przyniósł zespołowi nominację do Fryderyków 2021 (Album Roku – Muzyka Kameralna). Współpraca z Aleksandrem Dębiczem zaowocowała płytą „Sideways” (Warner Classics), a kolejne wydawnictwa – „Polish Wind Quintets vol. 2” (2023) i vol. 3 (2024).Wieczór uświetni Magdalena Cornelius-Kulig (mezzosopran) – absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu (klasa Ewy Czermak) oraz historyczka (Uniwersytet Wrocławski). Występowała na wielu festiwalach w Polsce i za granicą, m.in. Wratislavia Cantans, festiwalach w Salzburgu i Ruhpoldingu, a także Schleswig-Holstein Musik Festival. Jest laureatką konkursów wokalnych (m.in. nagrody w Dusznikach-Zdroju, wyróżnienia we Wrocławiu, sukcesy w Bolonii i Estonii), stypendystką m.in. Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Richard Strauss Institut i Dartington International School. Za płytę „Elegie” (2012) otrzymała Wrocławską Nagrodę Muzyczną, a na co dzień pełni funkcję dyrektora Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego.Prowadzenie koncertu: Paweł Riess  Program koncertu:G. Bizet – Carmen Ouverture (arr. J. Kalke)A. Dvořák – Quatuor „Américain” op. 96 (arr. David Walter),W. Lutosławski/ P. Riess - Fantazje na tematy ludoweA. Dębicz – Golden GrooveH. Berlioz – Les Nuits d’Été – z Magdaleną Cornelius-Kulig ***Sfinansowane przez Unię Europejską NextGenerationEU Przedsięwzięcie finansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) ze środków – UNIA EUROPEJSKA – NextGenerationEU w ramach Inwestycji A2.5.1 “Program wspierania działalności podmiotów sektora kultury i przemysłów kreatywnych na rzecz stymulowania ich rozwoju”.
Reklama
Ojciec z dwójką dzieci spacerował po zamarzniętym stawie! Na miejsce udała się straż i policja Ojciec z dwójką dzieci spacerował po zamarzniętym stawie! Na miejsce udała się straż i policja Data dodania artykułu: 04.02.2026 19:11Pożar w Tarnowie. Trzy zastępy straży w akcji! Pożar w Tarnowie. Trzy zastępy straży w akcji! Data dodania artykułu: 28.01.2026 22:29Wypadek! Kierujący bmw miał prawie 3 promile. Utrudnienia pomiędzy Mielcem a Lisią Górą Wypadek! Kierujący bmw miał prawie 3 promile. Utrudnienia pomiędzy Mielcem a Lisią Górą Zderzenie dwóch samochodów osobowych. Przejazd drogą W984 częściowo zablokowany.Data dodania artykułu: 30.01.2026 12:58Ataki wilków w Borowej: zwierzęta giną, mieszkańcy żyją w strachu Ataki wilków w Borowej: zwierzęta giną, mieszkańcy żyją w strachu W Borowej, niewielkiej wsi w gminie Zakliczyn, wilki coraz częściej pojawiają się w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkańców. Te dzikie zwierzęta, dotąd obecne głównie w głębi lasów państwowych, coraz śmielej zbliżają się do domostw. Straty psów i owiec, a przede wszystkim lęk o bezpieczeństwo dzieci, stają się codziennością. Mieszkańcy mówią o strachu, który ogranicza swobodę spacerów i prac w lesie, podczas gdy lokalne służby podkreślają, że gatunek objęty jest ścisłą ochroną, a kontakt z ludźmi powinien być minimalny. To zderzenie codziennych obaw i wymogów ekologicznych staje się nowym wyzwaniem dla społeczności Borowej.Data dodania artykułu: 06.02.2026 11:1334-latek przygnieciony przez maszynę w pracy, zmarł w szpitalu. Prokuratura wszczęła śledztwo 34-latek przygnieciony przez maszynę w pracy, zmarł w szpitalu. Prokuratura wszczęła śledztwo W piątek, 30 stycznia, w Tarnowie doszło do tragicznego wypadku na terenie jednego z zakładów produkcyjnych przy ul. Piaskowej. Mężczyzna został przygnieciony przez element maszyny, co niestety skutkowało jego zgonem. Informacja o śmierci poszkodowanego dotarła do prokuratury we czwartek 5 lutego.Data dodania artykułu: 05.02.2026 15:03Zderzenie samochodów w Brzesku. Paraliż autostrady A4 w kierunku Rzeszowa i Nowego Sącza Zderzenie samochodów w Brzesku. Paraliż autostrady A4 w kierunku Rzeszowa i Nowego Sącza Data dodania artykułu: 26.01.2026 12:46
DZIAŁKA BUDOWLANA – Tarnów ul. Dobra DZIAŁKA BUDOWLANA – Tarnów ul. Dobra Cena: 269000 PLNDZIAŁKA BUDOWLANA – Tarnów ul. Dobra Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale wciąż blisko miasta? Ta działka to połączenie prywatności, natury i świetnej lokalizacji! Lokalizacja: ul. Dobra, Tarnów (między Mościcami a centrum) Powierzchnia: 900 m² (9 arów) Cena: 269 000 zł Dojazd: asfaltowa droga Media: prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze + studnia na działce Dlaczego warto? ● Spokojna i zielona okolica – blisko lasu i terenów rekreacyjnych ● Działka płaska, dobrze nasłoneczniona i częściowo zadrzewiona ● Z trzech stron ogrodzona – zapewnia prywatność i bezpieczeństwo ● Idealny kształt pod budowę domu jednorodzinnego ● Wszystkie media w zasięgu ręki ● Szybki dojazd do centrum Tarnowa, Mościc i autostrady A4 ● W pobliżu sklepy, szkoła, przystanek autobusowy ● Kameralna okolica z niską zabudową – idealne miejsce dla rodziny To doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym domu w granicach miasta, ale z dala od zgiełku. 📞 Zadzwoń i umów się na prezentację! Joanna Magiera 725 385 853 Beściak NieruchomościDarmowa pożyczka z oprocentowaniem 3% Darmowa pożyczka z oprocentowaniem 3% Cena: 1 PLNDarmowa pożyczka z oprocentowaniem 3% Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek finansowych z przystępnym oprocentowaniem 3%. Aby złożyć wniosek, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej następujące informacje: [email protected]SKUP/ KUPIĘ STARE ZABYTKOWE MOTOCYKLE MOTOROWERY MOTORY PRL W CAŁEJ POLSCE SKUP/ KUPIĘ STARE ZABYTKOWE MOTOCYKLE MOTOROWERY MOTORY PRL W CAŁEJ POLSCE SKUP starych, zabytkowych motocykli, motorowerów, motorów PRL! Skup zabytkowych samochodów PRL! W każdym stanie- sprawne, uszkodzone, powypadkowe, zdekompletowane lub do złomowania! Skupujemy także części do starych motocykli. Zapewniamy transport i gotówkę od ręki! !!!CAŁA POLSKA!!! PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE JESZCZE DZIŚ! SZYBKI SKUP! SZYBKA GOTÓWKA! 7 DNI W TYGODNIU! PISZ, DZWOŃ! DZIŚ DZWONISZ- DZIŚ SPRZEDAJESZ! TEL: 506 816 452 Chętnie odkupimy całą kolekcję starych zabytkowych motocykli! Kilka lub kilkanaście sztuk! Zapłacimy gotówką! Do wyszukiwarki: Skup kupię kupno odkup motorów, motocykli motocykle motorowerów motorowerowych motorowerowy motocykl, motorowery, motor, motory, , romet, simson, motorynka, komar, ogar, kadet cz cezeta jawa jawka wsk, iż, shl, wfm, komar, sztywniak, żak, ryś, mz ts etz trophy junak, awo wfm osa dkw sokół motorynki motorynke motorynka iż pannonia ural simsonów simsony wski romety rometów jawek jawki komarków skup części do zabytkowych motocykli, motorower motorowerów, zabytek złom wyzłomować wyzłomowanie złomowanie antyk antyki skup kolekcji zabytki zabytek zabytkowy hurtowo hurt kolekcja kolekcje złom kolekcjoner kolekcjonerzy kolekcjonuje złomowanie złomowych małopolskie małopolska małopolskie małopolsce małopolski śląsk śląski śląskie opolskie podkarpacie podkarpackie łódzkie łódzkim dolnośląskim dolnośląskie dolnyśląsk podkarpacie podlaskie podlasie śląsk zachodnio-pomorskie pomorskie pomorze pomorskim warmińsko-mazurskie warmińskim warmia mazury mazurskim mazowieckie mazowieckim kujawsko-pomorskie kujawskim wielkopolskie wielkopolskim wielkopolsce lubuskim lubuskie lubelszczyzna łódzkiego lubelskie lubelskim świętokrzyskie świętokrzyskim opolskie opolsce podkaprackim całe cała całej polski polsce polska sprzedaż sprzedaj najlepiej szybko sprzedać stary motor aut auta auto zabytkowe zabytkowych prl do renowacji do odnowienia
SKUP CROSSÓW CROSS CROSSY ENDURO QUADY SPRAWNE I USZKODZONE MOTOCYKLE SKUP CROSSÓW CROSS CROSSY ENDURO QUADY SPRAWNE I USZKODZONE MOTOCYKLE //MAŁOPOLSKA, ŚLĄSKIE, OPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŁÓDZKIE, DOLNOŚLĄSKIE ŚWIĘTOKORZYSKIE 24H/7 // SKUP motocykli typu CROSS, ENDURO, QUADÓW, ATV! SPRAWNE, USZKODZONE, POWYPADKOWE LUB Z PRZEZNACZENIEM NA CZĘŚCI!!! Każda marka i model! Skupujemy także Chińskie! Pisz, dzwoń! Kontakt 24h/7 Dogadamy się! Przyjedziemy, płacimy gotówką! DZIŚ DZWONISZ- DZIŚ SPRZEDAJESZ!!! Zapraszamy do kontaktu! TEL: 506 816 452 Do wyszukiwarki: skup kupię kupno odkup motocykli motocykle motocykl motor motorów motory cross crossy crossów crossówek crosy enduro quad quadów quady atv bugy buggy ssv utv skutery śnieżne, wodne skuterów skuter śnieżny śnieżny wodnych wodne motocross wypadek motocyklowy wypadki po wypadku tor torowe torówka motocyklowe skup kupię kupno odkup gotówka kasa motor motorów motorów kontakt 24h/7 skupy motocross skupów ktm suzuki yamaha honda kawasaki raptor yzf rmz sxf exc excf rm cr crf sx itp sprzedaż sprzedaj sprzedajemy sprzedać odkup za gotówkę gotówka pieniądze kasa kład kłady kładów kłada ssv utv 4x4 kros krossów krosy crossy crossowe enduro supermoto super moto trial traili traile trialów trialowe trialowych trialowychDo wynajęcia mieszkanie Tarnowskie Sady, ul. Szujskiego Do wynajęcia mieszkanie Tarnowskie Sady, ul. Szujskiego Cena: 1800 PLNDo wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,12 m², zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: * salon z otwartą kuchnią * oddzielna sypialnia, * łazienka, * przedpokój. Dużym atutem nieruchomości jest bardzo duży taras, idealny do wypoczynku. Do mieszkania przynależą: * jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, * komórka lokatorska. Mieszkanie wynajmowane jest z umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Istnieje możliwość domeblowania mieszkania w takim przypadku odstępne ulega zwiększeniu. Od A do Z Nieruchomości Agnieszka Zając TARNÓW, Krakowska 17 Agnieszka Zając tel: 668 804 983 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Koszty: odstępne: 1800 zł, Kaucja: 1800 zł czynsz administracyjny: 420 zł, dodatkowo płatna opłata za śmieci. Najem okazjonalny. Idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących komfort, windę, taras oraz spokojną lokalizację. Posiadamy klucze. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.Mieszkanie z tarasem do  wynajęcia w Tarnowie ul. Szujskiego Mieszkanie z tarasem do wynajęcia w Tarnowie ul. Szujskiego Cena: 1800 PLNDo wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,26 m² z miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: * salon z otwartą kuchnią, * oddzielna sypialnia, * łazienka, * przedpokój. Dużym atutem nieruchomości jest przestronny taras, idealny do wypoczynku. Do mieszkania przynależą: * jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, * komórka lokatorska. Mieszkanie wynajmowane jest z umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Istnieje możliwość domeblowania mieszkania w takim przypadku odstępne ulega zwiększeniu. Koszty: odstępne: 1800 zł, czynsz administracyjny: 400 zł, dodatkowo płatna opłata za śmieci. Najem okazjonalny. Idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących komfort, windę, taras oraz dobrą lokalizację. Posiadamy klucze- mieszkanie dostępne od zaraz. Od A do Z Nieruchomości Agnieszka Zając TARNÓW, Krakowska 17 Agnieszka Zając tel: 668 804 983 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: TARNÓW

Ciśnienie: 1000 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REGION
Reklama