Drugie ciało w tym samym mieszkaniu. Ulica Głowackiego w Dębicy znów w centrum dramatycznych wydarzeń
W jednym z mieszkań przy ul. Głowackiego w ciągu niespełna miesiąca znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Najpierw 41-latka, teraz 42-latka. Śledczy nie mówią o przestępstwie, ale mieszkańcy bloku nie kryją niepokoju i wskazują na problem, który — jak twierdzą — narastał od miesięcy.
Dzisiaj, 20:00