Wędrujący niedźwiedź opuścił już powiat tarnowski
Niedźwiedź brunatny, który był widziany w okolicach Tarnowa, prawdopodobnie przebywa już poza powiatem, ale takie sytuacje będą się powtarzać – powiedział Tarnowska.tv Jakub Rutana z Nadleśnictwa Gromnik, leśniczy w leśnictwie Bistuszowa.
Wczoraj, 17:01