Wójt podsumował rok działań. Za nami sesja absolutoryjna gminy Tarnów
Zwiększenie liczby miejsc pracy dla mieszkańców, rozbudowa sieci ścieżek rowerowych oraz dalsze działania związane z remontem dworku w Radlnej – to tylko część tematów poruszonych podczas czerwcowej sesji Rady Gminy Tarnów. W trakcie obrad wójt przedstawił najważniejsze osiągnięcia samorządu oraz podsumował działania zrealizowane w ubiegłym roku.
Dzisiaj, 15:07