Muzyka, gwiazdy i świetna atmosfera podczas Brzesko Okocim Festiwal
Brzesko Okocim Festiwal trwa cały weekend i już pierwszy z koncertowych wieczorów przyniósł dużą dawkę rozrywkowej muzyki i nie tylko. Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły takie jak Miejska Orkiestra Dęta oraz zespół Dźwięczni, a także gwiazdy znane w całej Polsce, czyli Margaret i Monika Kociołek.
Dzisiaj, 08:16