Najmłodsi mieszkańcy Brzeska przywitali wakacje Festiwalem Dziecięcej Radości. Wydarzenie zorganizowano na terenach zielonych Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego. Organizatorzy zadbali o sporo atrakcji i każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie, były trampoliny, dmuchańce, kucyki, służby mundurowe i nie tylko. Na wydarzenie zaprosił burmistrz Tomasz Latocha.