Reklama
Zakończenie roku szkolnego w szkołach gminy Brzesko [zdjęcia]
Zakończenie roku szkolnego było okazją do spotkań z uczniami, nauczycielami i rodzicami w trzech placówkach z terenu gminy Brzesko. Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha uczestniczył w uroczystościach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Brzesku, Szkole Podstawowej w Jasieniu oraz Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku.
Reklama