Młodzi tancerze zakończyli 34. sezon artystyczny Ogniska Baletowego [zdjęcia]
W niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, w sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce odbyło się zakończenie 34. sezonu artystycznego Ogniska Baletowego. Na scenie zaprezentowali się młodzi adepci sztuki tańca, którzy wykonali fragmenty klasycznych dzieł baletowych, m.in. „Dziadka do orzechów” i „Paquity”, a także etiudy oraz występy solowe.
Wydarzenie było podsumowaniem całorocznej pracy uczniów rozwijających swoje umiejętności pod okiem pedagogów Edyty Korus i Adama Kawy. Publiczność mogła zobaczyć efekty systematycznych zajęć, technicznego przygotowania oraz scenicznej wrażliwości młodych tancerzy. Spektakl trwał około 70 minut.