Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Transport drogowy krajowy i zagraniczny, transport z Polski do Austrii, Ukraina i inne kraje

Opis działalności

Firma transportowa oferująca usługi transportowe. Znani doskonale, głównie zestawy tandem oraz jumbo, przestrzenne zestawy do transportu towarów. Ponadto zestawy z naczepami firanka i plandeka. Głównie transport krajowy i spedycja ale również transport Polska Słowacja, a także Austria. Realizujemy również transport do Anglii, na Węgry i na Ukrainę. Firma znana w branży z wieloletnim doświadczeniem.

Szukając partnera z branży transportowej polecamy usługi naszej firmy F.T.U.H MaxTrans z miasta Mielec woj. podkarpackie. Istniejemy od 1996 i oferujemy transport krajowy, międzynarodowy towarów drogowy. Ponadto w ofercie naszej firmy także spedycja. Wieloletnie doświadczenie, dobre stawki, atrakcyjne warunki cenowe transportu krajowego i zagranicznego.

Zapraszamy do współpracy producentów,  firmy importujące czy eksportujące towary. Firma MaxTrans to bardzo rzetelny partner w biznesie. Jesteśmy solidnym łącznikiem w łańcuchu dostaw i wysyłek. Transport drogowy krajowy który oferujemy to głównie zestawy przestrzenne. Ponadto zestawy drogowe z naczepami i transport towarów międzynarodowy. Współpracujemy z wieloma firmami z miasta Mielec i okolic. Oferujemy także transport dla firm z Tarnowa, to doskonała obsługa klientów oraz spedycja.

Kategoria

Tagi
transport krajowy towarów transport drogowy międzynarodowy transport Polska Ukraina transport Polska Austria transport międzynarodowy Węgry transport drogowy Słowacja spedycja

Lokalizacja
Wolności 75
39-300 Mielec
17 583 02 79
792 051 510
Reklama
Reklama
Reklama
a