Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://aatrenkar-karcher.pl/
Reklama

Profesjonalny sprawdzony transport towarów Polska Grecja Rumunia i Bułgaria

Opis działalności

Naszą specjalizacją są kraje południowe. Dlatego transport drogowy towarów z Polski do Grecji czy Rumunia lub Bułgaria to nasza codzienność. Także inne kierunki zagraniczne południowe, wschód czy sąsiedzi. W ramach realizowanych transportów również oferujemy transport krajowy. W ofercie również spedycja.

Wśród wielu partnerów, którzy wożą towary przy pomocy zestawów pragniemy zwrócić uwagę na naszą firmę. IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów to znany przewoźnik w kraju i poza granicami. Dla nas takie zlecenia jak transport towarów Polska Rumunia czy inne kraje południowe; Macedonia, Bułgaria, Węgry czy Grecja to codzienne systematyczne ładunki. 

W ofercie firmy również transport towarów do Czech i transport Niemcy. Pozostałe kierunki jakie obsługujemy na codzień to transport drogowy na Ukrainę i do Mołdawii. Ponadto oczywiście krajowe zlecenia. Zarówno całe pojazdy jak również transport drobnicowy. Pełna oferta firmy IMPET z Czermina to także pod tym samym adresem magazyn. Oferujemy bowiem magazynowanie i przeładunki jak również profesjonalna i atrakcyjna, korzystna godna polecenia spedycja.


Tagi
transport towarów krajowy transport drogowy Rumunia firma transportowa spedycja magazyn podkarpackie transport drogowy Polska Bułgaria transport Niemcy

Lokalizacja
Czermin 61
39-304 Czermin
17 774 03 42
Reklama
Reklama
Reklama
a