Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklamahttps://aatrenkar-karcher.pl/

Tania regeneracja turbosprężarek z gwarancją!

Opis działalności

Wśród wielu firm, są firmy jak nasza, które za cel postawiły sobie jakość. Regeneracja turbin w naszej firmie to proces oparty na restrykcyjnym procesie jakości. Wielostanowiskowa kontrola oraz precyzyjne urządzenia to gwarancja dla Państwa oraz dla nas, że dostarczamy dobry towar. Dlatego tak wiele firm, serwisów, sklepów współpracuje z nami od wielu lat. Szeroki wybór, wiele turbosprężarek dostępne od ręki.

Oferta to regeneracja turbosprężarek. Typowe, znane modele dostępne od ręki z magazynu. Pozostałe - regeneracja czyli naprawa, szybko, tanio i JAKOŚĆ. Możliwa wysyłka. Firma nasza to także regeneracja turbin z modułami elektronicznymi a także regeneracja turbo ze zmienną geometrią. Markowe podzespoły, precyzyjne urządenia. Mielec to nasza lokalizacja - zapraszamy.

Nasza firma to tanie turbosprężarki do ciężarówek a także ciągników siodłowych. W ofercie regeneracja turbosprężarek do autobusów, maszyn budowlanych a także turbosprężarki do sprzętu rolniczego. Firma MR Radka to specjaliści, możliwy także tuning turbosprężarki dla potrzeb klienta i wyników. Zapraszamy serdecznie firmy, warszaty, serwisy motoryzacyjne oraz klientów detalicznych do stałej współpracy. Jeżeli interesuje Państwa wysoka jakość to na pewno u nas Państwo znajdą takie produkty.

Kategoria

Tagi
turbosprężarki regeneracja turbosprężarek Mielec naprawa turbo regeneracja turbin zmienna geometria turbo ze sterownikiem gwarancja naprawa turbosprężarek turbosprężarki do autobusów turbosprężarki do samochodów ciężarowych

Lokalizacja
Polna 3b
39-300 Mielec
609 141 806
Reklama
Reklama
Reklama
a