Nie ma decyzji ws. planów zagospodarowania przestrzennego dla kilku obszarów w mieście. Sesja została przerwana

  • 19.07.2018, 13:01 (aktualizacja 19.07.2018 13:28)
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-07-19-sesja-przerwanacon.mp4
Radni nie chcieli głosować nad uchwaleniem planów zagospodarowania przestrzennego dla kilku obszarów miasta. Mowa o części śródmieścia Tarnowa w okolicy dworca, w rejonie ul. Heleny Marusarz i Szpitala Wojewódzkiego im św. Łukasza, na terenach zlokalizowanych w okolicy ul. Komunalnej w Krzyżu. Sesję nadzwyczajną w tej sprawie zwołano na wniosek prezydenta miasta Tarnowa.

Radni zgłaszali, że proponowanie uchwał które rodzić będą długofalowe konsekwencje dla miasta, to nie jest odpowiedni temat na zwoływaną na szybko sesję wakacyjną. Ostatecznie obrady te przeniesiono na 29 sierpnia. A Przewodniczący Rady Miejskiej dodaje, że być może we wrześniu radni podczas obrad będą musieli spotkać się dwukrotnie.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe