Jak uniknąć odrzucenia wniosku o kredyt gotówkowy

  • 5.07.2018, 13:13
  • ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak uniknąć odrzucenia wniosku o kredyt gotówkowy
W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy szybkiego przypływu gotówki. Istnieje wiele firm i instytucji, które mogą udzielić nam wtedy pożyczki na dobrych warunkach. Czasami zdarza się jednak, że wniosek o przyznanie kredytu zostaje przez bank odrzucony. Dlaczego tak się dzieje? Oto kilka głównych powodów, dla których banki nie chcą przyznawać pożyczek.

W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy szybkiego przypływu gotówki. Istnieje wiele firm i instytucji, które mogą udzielić nam wtedy pożyczki na dobrych warunkach. Czasami zdarza się jednak, że wniosek o przyznanie kredytu zostaje przez bank odrzucony. Dlaczego tak się dzieje? Oto kilka głównych powodów, dla których banki nie chcą przyznawać pożyczek.

Zła historia kredytowa


Jeśli miałeś kiedyś problemy ze spłaceniem pożyczki lub salda karty kredytowej na czas, bank, u w którym ubiegasz się o pożyczkę, może się wahać przed przyznaniem Ci kredytu gotówkowego. Zanim złożysz wniosek, sprawdź swoją historię kredytową i oceń, czy podanie o pożyczkę w twojej sytuacji ma sens. Jeśli Twoja historia kredytowa nie należy do najlepszych, spróbuj spłacić swoje długi i ubiegaj się o przyznanie mniejszej kwoty kredytu. Im niższy kredyt, tym mniej obaw związanych z przyznaniem ci kredytu będzie miał bank.


Niewystarczające dochody


Pożyczkodawca może nie zatwierdzić twojego wniosku, jeśli okaże się, że twoje dochody nie wystarczą na spłacanie miesięcznych spłat. Kredytodawcy zwykle mają ustalony minimalny dochód, którym musi dysponować wnioskodawca, by ubiegać się o pożyczkę. Pamiętaj więc, żeby sprawdzić kryteria poszczególnych banków zanim złożysz wniosek. Jeśli nie spełniasz wymagań jednego banku, spróbuj w innym lub aplikuj o niższą kwotę kredytu.


Wątpliwy cel pożyczki


Sprawdź, czy jesteś w stanie sfinansować to, czego potrzebujesz, z pożyczką, o którą się ubiegasz. Wiele pożyczek wiąże się z ograniczeniami w zakresie wykorzystania funduszy. Na przykład pożyczki zabezpieczone mogą być zabezpieczone tylko niektórymi aktywami, a kredyty samochodowe mają zazwyczaj ograniczenie wiekowe dla kupowanego pojazdu. Ponadto, jeśli twój pożyczkodawca dowiaduje się, że twój cel pożyczki nie jest wiarygodny, twoje szanse na odrzucenie pożyczki mogą być dość wysokie.


Błędy we wniosku


Kredytodawcy zwykle sprawdzają dane, które umieściłeś we wniosku, i mogą odrzucić Twoją aplikację, jeśli wykryją niespójności. Pamiętaj, żeby wypełnić podanie zgodnie z prawdą. Warto też sprawdzić, czy nie ma w nim literówek lub innych pomyłek, które mogą wpłynąć na negatywne rozpatrzenie wniosku. Liczą się nawet małe błędy. Na przykład dodana lub odjęta cyfra 0 może zrobić wielką równicę.


Niestabilne zatrudnienie


W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób pracuje na umowę o dzieło i większość banków nie ma problemu z przyznaniem takim osobom pożyczki. Trzeba jednak dowieść, że dochody w odpowiedniej kwocie regularnie wpływają na twoje konto. Niektórzy pożyczkodawcy potrafią być bardzo wymagający w kwestii stabilności zatrudnienia, szczególnie jeśli w grę wchodzi kredyt gotówkowy o wyższej wartości.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adrian Bayford
Adrian Bayford 26.01.2019, 11:52
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 2.01.2019, 03:29
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
linda moore
linda moore 11.07.2018, 07:16
Jak mogłem kupić własny dom.

Nazywam się Johnson Steward z Windsor w Ontario w Kanadzie. Pragnę wyrazić moją serdeczną wdzięczność LINDA MOORE INVESTMENTS LIMITED za udzielenie mi pożyczki w wysokości 100 000 USD na zakup własnego domu o niskim oprocentowaniu 2%, na 14 czerwca 2018 r. Po odrzuceniu przez mój bank i inne agencje finansowe, które odwiedziłem. Chcę również dotrzeć do ogółu społeczeństwa, ponieważ polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy finansowej, aby skontaktowali się z tą firmą, aby nie wpaść w niepowołane ręce, szukając odpowiedzialnej pożyczki pani Lindy Moore, która przywróciła szczęście do moje życie. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy finansowej, uprzejmie prosimy o kontakt z tą firmą za pośrednictwem tego e-maila: [email protected] lub WHATSAPP: +19292227999 Jest godna zaufania i niezawodna ...

Pozostałe