Kolejny tarnowianin z koronawirusem. Od piątku w Małopolsce przybyło 16 przypadków zakażenia

  • 18.05.2020, 11:10
  • Natalia Tryba
Kolejny tarnowianin z koronawirusem. Od piątku w Małopolsce przybyło 16 przypadków zakażenia
W poniedziałkowy poranek WSSE w Krakowie poinformowało, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnej osoby. To młody mężczyzna z powiatu oświęcimskiego, który aktualnie przebywa w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1129 osób.

Pojawiła się także informacja, że w Tarnowie wykryto zachorowanie. Nie podano wieku ani płci osoby zakażonej. To pierwszy chory od ponad miesiąca w Tarnowie.

Otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 1 kobieta i 3 mężczyzn, w wieku od 16 miesięcy do 75 lat, z Krakowa (3 osoby) oraz powiatu nowosądeckiego (1 osoba). Z tej grupy 2 osoby były hospitalizowane, pozostałe przebywały w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 576 ozdrowieńców.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe