Muzyczny finał 10. Dni Żabna

  • 05.08.2019, 12:18 (aktualizacja 05.08.2019, 13:03)
  • Maciej Uszko
tar-2019-08-05-dni-zabnaconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To było prawdziwe muzyczne święto. 7 godzin, 5 zespołów, a na koniec występ legendy. Zakończyły się jubileuszowe 10. Dni Żabna.

Podczas ostatniego dnia święta już od wczesnych godzin popołudniowych przygotowano mnóstwo atrakcji. Na najmłodszych czekało m.in.: wesołe miasteczko, malowanie twarzy, jazda na kucyku, zawody w dmuchanych kulach. Ponadto każdy mógł skosztować lokalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Część koncertowa rozpoczęła się od występu laureatów 2. Festiwalu Piosenki Dziecięcej „RECHOTek”. Następnie przed publicznością zaprezentował się zespół SIEMACHA Spot Odporyszów. Tuż po nim scenę opanowała grupa Azyl w Środku Miasta. Jako kolejny zaprezentował się zespół 40% Bluesa.

Następnie przyszedł czas na pierwszą gwiazdę wieczoru. Swoje największe przeboje zaśpiewał Mateusz Mijal. Po występnie Mateusza, zgromadzona publiczność, niecierpliwie czekała już tylko na nią. Tegoroczną gwiazdą Dni Żabna była Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe