Coraz wyższe standardy szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej

  • 17.07.2019, 16:32
  • Natalia Tryba
tar-2019-07-18_szpital_w_dabrowie_konwert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Polacy narzekają na służbę zdrowia. Brakuje leków, kolejki do lekarzy specjalistów są coraz dłuższe. Postanowiliśmy sprawdzić, jak funkcjonuje szpital w Dąbrowie Tarnowskiej - znany głównie z poradni ortopedycznej. Dyrektor szpitala przekonuje jednak, że pozostałe specjalizacje wcale nie są gorsze.

W ciągu ostatnich 10 lat szpital stale się rozwija. Dzięki środkom zewnętrznym i dofinansowaniu starostwa udaje się podnosić jakość leczenia na wszystkich oddziałach. W planie jest zakup m.in. nowego tomografu. 

Natalia Tryba
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolcia
Karolcia 19.07.2019, 14:00
Wszystko pięknie się prezentuje tylko nie lekarze. Specjaliści do wymiany
M.
M. 18.07.2019, 22:58
Szpital może i się rozwija, ale nie lekarze... Parking jest ładny, wnętrze też niczego sobie, ale z byle grypą strach tam iść... Umierania, a nie szpital
Figa
Figa 18.07.2019, 21:30
Mi po wypadku na rowerze, a byla to niedziela lekarz obcokrajowiec powiedzial, ze w niedziele nie szyja ran. Mialam roztargane obydwa kolana, nie dostalam antybiotyku, rany nie zostaly wyczyszczone, pani pielegniarka powiedziala, ze bym tego nie wytrzymala. Finalnie dostalam zakazenia, zebrala sie ropa i dostalam goraczki. Jezdzilam co drugi dzien na izbe przyjec bo czulam sie coraz gorzej, antybiotyki nie dzialaly bylam ogolnie u 6 lekarzy. Wynik jest taki, ze teraz chodze prywatnie na zabiegi laserowe zeby chociaz troche zlikwidowac paskudne, rozszarpane blizny. Kosztowalo mnie to juz 2400 zl. Lekarz w prywatnej klinice po obejrzeniu specjalistycznym sprzetem powiedzial, ze w w bliznach sa zarosniete kamienie bo nie zostala rana wyczyszczona. Wiec zostalam oszpecona do konca zycia bo w niedziele w dabrowskim szpitalu nie szyja ran, a ja mialam tego pecha, ze ***lam na rowerze w niedziele. Innym razem dostalam dusznosci bo mam chora tarczyce, a lekarz obcokrajowiec powiedzial, zebym jechala do domu, bo juz mi sie tak nie bedzie dziac. Tyle w temacie. Komentarz odnosnie wyzszych standardow jest zbedny.
ZIOM
ZIOM 18.07.2019, 21:02
Po prostu bądzmy ludzmi ale tten szpital powinien się nazywać rzeźnia :)
On1982
On1982 18.07.2019, 19:47
Okropne miejsce!!! Mam z nim straszne doświadczenia bo pochodzę z Dąbrowy! Oddziału chirurgii ogólnej radzę unikać!!! Lekarzom się tam wydaje że żyjemy w średniowieczu i są bogami!!! Zachowują się chamsko i w stosunku do pacjentów i ich rodziny. Do zamknięcia!!!
Luki
Luki 18.07.2019, 15:14
To jest totalne dno do zamkniecia lekarze obcokrajowcy którzy pytają co to ketonal
Gość
Gość 18.07.2019, 11:50
Hahahaha no bzdury. Szpital na poziomie "przyzwoitej umieralni" jak go potocznie zwą mieszkańcy z okolic. To co nazywane jest podnoszeniem standardu powinno być w standardzie od lat.
M...
M... 17.07.2019, 23:19
Naprawde? A co z izbą przyjęć albo z opieka całodobową to jest kpina... Brak lekarzy jakich kolwiek albo lekarz od którego wszyscy wolą uciec...
mp