Plan naprawczy ratunkiem na fatalną kondycję finansową TARR-u?

  • 08.07.2019, 15:19 (aktualizacja 08.07.2019, 15:32)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-07-08-tarrcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego nie jest w dobrej kondycji finansowej, a właściwie jak przyznaje nowy zarząd - firma za dwa lata może okazać się bankrutem. Receptą na fatalne wyniki TARR-u ma być właśnie tworzony plan naprawczy.

Firma od 5 lat generuje jedynie straty, za sam ubiegły rok wynosi ona ponad 934 000 złotych. Jak mówią nowe władze spółki teraz trwa szukanie sposobów na zbilansowanie finansów firmy. Zwłaszcza, że Rada Nadzorcza przed prezesem i jego zastępcą postawiła trudne zadanie – do 2022 roku przychody i wydatki firmy muszą wyjść na "zero". Pomóc w tym strategia rozwoju firmy, taki dokument mają powstać do końca sierpnia tego roku. 

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe