Remont alei Solidarności. Mieszkańcy utknęli w korkach

  • 13.06.2019, 16:20
  • Natalia Tryba
tar-2019-06-13_aleja_solidarnosci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Drogowcy frezują nawierzchnię remontowanego odcinka alei Solidarności. To niezbędny element prac drogowych, dlatego ZDiK prosi o wyrozumiałość kierowców i pieszych, którzy mogą natknąć się na utrudnienia. Pierwszy etap prac rozpocznie się o godzinie 8 i potrwa do 14, drugi zaplanowano od godziny 16 do 22 lub dłużej, jeżeli zajdzie taka potrzeba, po to, aby skończyć pracę w ciągu jednego, jutrzejszego dnia. 

Prace obejmują fragment alei Solidarności od skrzyżowania z ulicą Klikowską do przejścia dla pieszych przy Urzędzie Skarbowym. Samo skrzyżowanie z Klikowską nie będzie frezowane.  

Frezowanie starej, zniszczonej nawierzchni alei Solidarności jest konieczne, aby móc zastąpić ją nową, bardziej komfortową. Praca maszyny frezującej i spory ruch pojazdów ciężarowych, odwożących zebrany z jezdni materiał na plac składowy przy ulicy Komunalnej spowolnią przejazd. Wystąpić mogą także utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tfujcyicygi
tfujcyicygi 16.06.2019, 13:42
W nocy jest ciemno, nic nie widać to się wtedy nie da zrobić

Pozostałe