"Słoneczne Wzgórze" nominowane do nagrody UE "RegioStars Awards 2019"

  • 12.06.2019, 13:25 (aktualizacja 12.06.2019, 17:34)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-06-12-sloneczne-wzgorzemoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zakład Aktywności Zawodowej "Słoneczne Wzgórze" działający od niespełna pół roku na terenie Tarnowa został zakwalifikowany do konkursu "RegioStars Awards 2019". Jego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych projektów, które powstały w Unii Europejskiej, z zaznaczeniem, że muszą mieć one charakter regionalny. W sumie w konkursie bierze udział 199 projektów, a miasto Tarnów zachęca do głosowania na "Słoneczne Wzgórze".

Projekt Słoneczne Wzgórze staje do rywalizacji o tytuł najlepszej inicjatywy w kat. "Zwalczanie nierówności i ubóstwa".

ZAZ "Słoneczne Wzgórze" oraz ośrodek "Bezpieczna Przystań" to kompleks obiektów służących opiece wytchnieniowej i rehabilitacyjnej. Inwestycja została sfinansowana przy udziale środków z UE. W sumie budowa i adaptacja obiektu kosztowała blisko 25 mln zł. W 70 % w ośrodku zatrudnione są osoby niepełnosprawne.

Dodajmy, że w konkursie "RegioStars Awards" można głosować do 9 lipca, a zwycięzców poznany 9 października.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe