Tarnów: Rycerze opanowali ruiny zamku

  • 08.06.2019, 12:56
  • Natalia Tryba
tar-2019-06-07_marcinka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Tarnowie rozpoczęła się kolejna, XI już - Zamkomania. Podobnie jak w latach poprzednich Stowarzyszenie Zamek Tarnowski wspólnie z Bractwem Św. Jakuba ożywiają ruiny zamku na „Marcince”.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Wśród nich turniej i łuczniczy i bojowy, pokazy rzemiosł dawnych, pokazy konne, nauka tańców dworskich, zwiedzanie ruin z przewodnikiem i widowiskowa "Bitwa o Zamek". Ci, którzy nie dotrą w sobotę - mają szansę obserwować średniowieczne życie także w niedzielę. Atrakcje zaplanowano do godz. 16:00.

Natalia Tryba
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ver
Ver 11.06.2019, 20:08
Ten turniej to kompletne dno. Organizatorzy bez żadnej wyobraźni i manier. Jak można zrobić turniej luczniczy, którego tor będzie biegł nad drogą do obozu rekonstruktorów? I na dodatek akurat tę konkurencję rozpocząć po turnieju ciężkozbrojnych, którzy z dołu musieli w 30 minut dostać się do obozu, przebrać i iść na pole bitwy?!
A co zrobić żeby przypadkiem ktoś nie wbiegł PO DRODZE pod strzałę? Postawić na dole wredną babę wyzywającą uczestników od nienormalnych. No świetny pomysł! Czy potrzeba tragedii żeby ktokolwiek z uczestników czy organizatorow pomyślał o tym że to niebezpieczne i głupie?

Pozostałe