Czyste powietrze? W Jaśle jest to możliwe. Na ulicach miasta pojawiły się antysmogowe przystanki autobusowe

  • 03.06.2019, 14:43
  • TVN Turbo/x-news
Czyste powietrze? W Jaśle jest to możliwe. Na ulicach miasta pojawiły się antysmogowe przystanki autobusowe
Władzę Jasła znalazły sposób na walkę ze smogiem. W miasteczku na przystankach autobusowych zainstalowano filtry, które zadbać mają o czyste powietrze. W przyszłości na przystanku mają dodatkowo pojawić się - klimatyzacja, ogrzewanie oraz wi-fi. - Jest to kurtyna powietrzna, która oddziela cały przystanek od reszty otoczenia. Na przystanku również są zamontowane filtry, które czyszczą powietrze - powiedział Marcin Trzebińczyk.

TVN Turbo/x-news
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Azoty nocą trują tarnowian
Azoty nocą trują tarnowian 04.06.2019, 00:56
Zróbcie coś z tymi azotami! codziennie między 23-2 w nocy wypuszczają smród palącej się gumy właśnie teraz mam uchylone okno trują nas, spać nie mogę bo mnie głowa boli na wymioty mnie ciągnie od kilku lat to robią pod osłoną nocy zawsze około północy dociera do mnie a mieszkam kilka kilometrów od azotów niedaleko galerii tarnovii! Dlaczego pozwalacie azotom nas truć i to tak podstępnie nocą? To trwa i trwa latami zawsze w nocy dlaczego urząd Tarnowskie nic z tym nie robią?!?

Pozostałe