Tarnów: Dni Otwarte w IV Liceum Ogólnokształcącym

  • 21.05.2019, 14:12
  • Natalia Tryba
tar-2019-05-21_4_liceum_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
IV Liceum Ogólnokształcące zaprosiło uczniów z Tarnowa i okolic na Dni Otwarte. Zaproszeni goście mieli szansę poznać najlepsze strony szkoły przy ul. Norwida. O działaniu, nowych profilach i o ofercie rozmawialiśmy z dyrekcją, nauczycielami i uczniami placówki.

Dni Otwarte zachęcały przyszłych uczniów nie tylko atmosferą ale i scenerią, która towarzyszyła zwiedzającym. Można było zobaczyć profesjonalne obserwatorium astronomiczne, sprawdzić umiejętności językowe i debatanckie a także predyspozycje retoryczne. Ci, którzy nie dotarli na dni otwarte mogą uzyskać informacje na temat szkoły zarówno na stronie internetowej jak i odwiedzając placówkę.

Natalia Tryba
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe