Ruszyło tarnowskie Forum Innowacji

  • 15.04.2019, 14:53 (aktualizacja 15.04.2019, 15:10)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-15-forum-innowacjimoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 400 uczestników, 80 start-upów i 40 paneli dyskusyjnych -tak w liczbach przedstawia się Forum Innowacji w Tarnowie. Biznesowe wydarzenie rozpoczęło się w poniedziałek, 15 kwietnia w Teatrze im. Ludwika Solskiego i potrwa dwa dni.

W tarnowskim teatrze uczestnicy forum prezentowali m.in. swoje wynalazki i pomysły na rozwiązanie wielu problemów współczesnego świata. Forum Innowacji to także konkurs Hackaton pn. "Zaprogramuj Tarnów" oraz dwa konkursy: Startup Award i Robot Show.

Przypomnijmy, że Forum Innowacji to kontynuacja biznesowego wydarzenia, które jak dotąd nosiło nazwę Forum Inwestycyjne. Biznesowa impreza – podobnie jak w latach ubiegłych – współorganizowana jest przez Instytut Studiów Wschodnich.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe