Przebudowa drogi w centrum Zakliczyna coraz bliżej

  • 15.04.2019, 13:10
  • Maciej Uszko
tar-2019-04-15-starostwoconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas nadzwyczajnej sesji rady powiatu tarnowskiego przyjęta została uchwała wyrażająca zgodę na zawarcie umowy partnerskiej z Gminą Zakliczyn. Taka decyzja otwiera szansę na przebudowę drogi powiatowej przebiegającej przez zakliczyński rynek. Władze mogą teraz złożyć wniosek do Zarządu Dróg Samorządowych o dofinansowanie inwestycji. Plany zakładają generalny remont drogi.

Szacuje się, że inwestycja może kosztować ponad milion sześćset tysięcy złotych. Dofinansowanie może wynieść od 50 do 70% tej kwoty.

Raport regionu
Raport regionu
Raport regionu

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda uzyskać się dofinansowanie, prace remontowe miałby ruszyć w przyszłym roku.

Maciej Uszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe